//Vychutnejte si kousek amerického snu v centru Brna

Vychutnejte si kousek amerického snu v centru Brna

První donut shop najdete v útulné prodejně s výstižným názvem “Mlsná holka”. Koncept donut shopu je něčím, co jsme v Brně postrádali. Paní majitelka, jež původně studovala na medicínu, se rozhodla plně využít díry na trhu a začala si plnit svůj sen. A že se při zakousnutí do skvostných donutů opravdu zasníte, můžeme potvrdit z četných návštěv.

Každý den máte na výběr ze sedmi až osmi druhů příchutí donutů, které pro Vás každý den peče a následně i zdobí s láskou Hanka, paní majitelka. Po zaběhnutí provozu se ustálila nabídka čtyř druhů, které jsou mezi námi mlsouny nejoblíbenější, a patří mezi ně – slaný karamel, burákové máslo, malina a karamelová sušenka. Zbylé druhy jsou proměnlivé jako chameleon a pěkně Vás potrápí, abyste se rozhodli pro jeden kousek. Co byste řekli například příchuti lesního ovoce v kombinaci s pepřem nebo banánovo-kávovému donutu? Už jste na cestě k Mlsné holce? My jsme byli včera a už bychom zase hřešili.

Mlsná holka nás baví celkovým dojmem z prodeje donutů. Vtipná papírová krabice Vás po otevření ujistí, že si donut zasloužíte, a tak si můžete bez výčitek vychutnat božskou sladkost. Donut shop je otevřený denně od 9:00-18:00 hod. a najdete ho na Kozí ulici.

Ještě doplníme, že nejlépe se mlsá ve dvou, ať už se svojí drahou polovičkou nebo s přáteli, jednak máte větší požitek a navíc můžete navzájem ochutnat více druhů, že ano.

Napsal/a: Míša
Foto: FB Mlsná holka