//Zážitková prodejna káv a čajů Kopi Luwak: Objevte svět výběrové kávy v srdci Brna

Zážitková prodejna káv a čajů Kopi Luwak: Objevte svět výběrové kávy v srdci Brna

Objevte vášeň pro kávu v brněnské Zážitkové prodejně káv a čajů Kopi Luwak, kde najdete vždy čerstvě upraženou kávu z jejich pražírny Kopi Bean a užijte si jedinečný kávový zážitek.

Káva není jen nápoj, je to zážitek, který spojuje lidi po celém světě. Tento zážitek přináší Kawio.cz do srdce Brna, kde se v jejich kamenné prodejně na Rašínově ulici linou neodolatelné vůně čerstvě pražené kávy. My jsme nedávno navštívili tuto prodejnu a byli jsme mile překvapeni širokým sortimentem a vynikající chutí kávy, kterou zde nabízejí. Příběh Kawio.cz se začal psát v roce 2005, kdy zakladatel Jakub Fiala navštívil svou první kávovou plantáž v Indonésii. Jeho vášeň pro kávu ho vedla k cestám po celém světě a dnes přináší to nejlepší z kávového světa přímo do Brna.

Pražírna Kopi Bean – Srdce Kawio.cz
Kawio.cz se může pochlubit vlastní pražírnou Kopi Bean, kde denně praží výběrové kávy z celého světa. Pražírna používá moderní Golden Roaster s kapacitou 20 kg, který zajišťuje, že každé zrnko je praženo s maximální péčí. Návštěvníci mohou sledovat celý proces pražení a dozvědět se více o různých druzích kávy a jejich zpracování.

Ohromující výběr kávy a čajů
V kamenné prodejně a na Kawio.cz nabízí více než 100 druhů kávy a 130 druhů sypaných čajů značky UNIQUE TEA. V jejich sortimentu najdete výběrové kávy z různých koutů světa, pražené pod značkou KOPI BEAN. Pro milovníky kávy je k dispozici také široká škála příslušenství pro domácí i profesionální baristy, vše pod značkou KAWIO. Pokud si nejste jisti výběrem, tým odborníků v čele s pražičem Jakubem Fialou vám vždy rád poradí.

Živý zážitek v centru Brna
Prodejna na Rašínově ulici 10 je místem, kde se dveře nikdy nezavřou. My jsme navštívili Zážitkovou prodejnu káv a čajů Kopi Luwa a byli jsme okamžitě okouzleni širokým výběrem káv, příslušenstvím a neustálými proudem zákazníků, kteří do prodejny zavítali. Zákazníci přicházejí koupit kávu domů, zakoupit příslušenství nebo si vychutnat šálek kávy přímo na místě či s sebou. Speciální nabídka – káva s sebou na předplacenku za pouhých 21 Kč – je bezkonkurenční pro špičkovou kvalitu.

Příběh plný vášně
Zakladatel Jakub Fiala začal svou pouť za kávou v roce 2005. Jeho cesty ho zavedly do Brazílie, Keni, Kuby a dalších zemí, kde se setkal s mnoha farmáři a učil se jejich postupy a techniky. Tyto zkušenosti dnes umožňují Kawio.cz přinášet kávu té nejvyšší kvality přímo do vašeho šálku. V Kawio.cz jsou hrdí na to, že mohou nabídnout kávu, která je výsledkem pečlivého výběru a lásky k řemeslu.

Navštivte Kawio.cz
Pro milovníky kávy je návštěva prodejny zážitkem, který stojí za to. Ať už si chcete koupit kávu domů, pořídit příslušenství nebo si vychutnat šálek kávy přímo na místě, tým asistentů vás srdečně přivítá. Stáhněte si jejich aplikaci Kawio (QR kód níže), abyste byli vždy informováni o novinkách, akcích a čerstvě napražených kávách.

Kontakt
Zážitková prodejna káv a čajů Kopi Luwak
Rašínova 10, 602 00 Brno, Česká republika

Otevírací doba:
Po – Pá: 9:00 – 19:00
So: 10:00 – 17:00
Ne: Zavřeno

Přijďte a objevte svět výběrové kávy s Kawio.cz!

Foto: Kawio.cz, BRNO today