//Krásný interiér, výborné jídlo a nejlepší káva na D1

Krásný interiér, výborné jídlo a nejlepší káva na D1

Nádherný interiér plný přírodních materiálů a zajímavých prvků, výborné a poctivé jídlo, příjemný personál, ale třeba i nejlepší káva na D1 – to vše najdete v restauraci Signature. Že jste toto unikátní místo ještě nenavštívili? To je velká chyba, kterou rychle napravte!

Signature Restaurant naleznete asi 5 minut cesty za Brnem u dálnice D1 v Popůvkách u Brna a nachází se v prostorách hotelu a kasina Victory. Tento hotel zde funguje přibližně rok, předtím zde mnoho let stála a chátrala rozestavěná budova – mnoho z Vás jistě tuší, o kterou budovu jde. Pro nás proto bylo velmi zajímavé se přijet podívat na to, jaké nádherné a útulné místo zde nakonec vzniklo. Kromě moderního a útulného interiéru jsme však obdivovali i samotné jídlo, které bylo výborné po stránce chuťové i vizuální a my jsme tak odjížděli s opravdu dokonalým gastronomickým zážitkem.

Pokud tedy hledáte dobrou restauraci na oslavu výročí, rodinnou oslavu, Valentýna nebo prostě jen na večeři po náročném dni, určitě Signature Restaurant navštivte. A pokud si chcete užít večer se vším všudy, můžete zde i přespat, v noci navštívit kasino a ráno si zajít na masáž, o kterou se postarají pravé thajské masérky. Věříme, že pak na tento pobyt budete dlouho vzpomínat.

Redaktor/ka: Lucie

Foto: Restaurant Signature