//Rozhovor se současnou královnou krásy Michaelou Habáňovou

Rozhovor se současnou královnou krásy Michaelou Habáňovou

Přesně před týdnem v sobotu 3. 3.2018 se uskutečnil v brněnském obchodním centru Olympia casting na Českou Miss 2018. Tolik krásy na jednom místě jsme si nemohli nechat ujít, a tak jsme pro Vás vyzpovídali úřadující královnu krásy Michaelu Habáňovou.

Před zahájením castingu nám věnovala svůj čas Česká Miss 2017 Míša Habáňová.

Mohla byste nám shrnout, jak Vám titul Česká Miss změnil Váš život?

Soutěž mi přinesla strašně moc přátel, lidé si možná myslí, že mezi finalistkami panuje rivalita, ale tak tomu skutečně není. Získala jsem díky soutěži kamarádky, se kterými se doposud scházíme, a doufám, že tomu tak bude i za pár let. Dále jsem díky titulu získala práci, která mě živí a především moc baví, ať už se jedná o focení či přehlídky. Sama na sobě cítím, že jsem se díky soutěži osamostatnila, a také jsem přišla na to, kteří lidé jsou pro mě opravdovými přáteli a přejí mi úspěch. Titul mi rozhodně více dal, než vzal.

Naše čtenáře i nás, by jistě zajímalo, jak se udržujete v kondici, co Vám přináší duševní pohodu a co dalšího děláte pro svoji krásu?

Věnovala jsem se od útlého věku krasobruslení, tudíž mám ke sportu blízký vztah. Snažím se denně vyčlenit chvilku času na cvičení a ráda běhám. Co se týká stravy, vyhýbám se například pečivu a rychlému způsobu stravování. Samozřejmě, asi jako každý smrtelník, i já ráda zhřeším a dopřeji si něco dobrého, ale věřím, že díky pravidelnému pohybu, si to mohu dovolit. Velmi důležitá je pro mě vnitřní pohoda a cítit se dobře v souladu s tím, čemu se aktuálně věnuji. Soutěž mě naučila tomu, že se nemůžete nikdy zavděčit každému, vždy se najde někdo, komu se nebudete líbit, a tak se s tím učím pracovat a nedělat si z negativních ohlasů těžkou hlavu.

Na závěr bychom se rádi dozvěděli, co plánujete po roce kralování, ať už ve světě modelingu či v osobním volnu?

Letos se moc těším na zahraniční spolupráci s kosmetickou značkou Juliette Armand a na další módní přehlídky či focení. Především se teď zaměřuji na charitativní projekt, který je teprve v začátcích, a tak jsem trošku opatrná se sdělováním konkrétních záměrů, avšak věším, že se uskuteční a přinese potřebným velkou radost.

Pozn. Redakce: Míša se svým titulem Česká Miss může pyšnit naprosto oprávněně. Nejen, že mě uchvátila svoji krásou, ale také vystupováním a z jejích záměrů do budoucna je patrné, že chce svůj titul zúročit pro dobrou věc. 🙂

 

Redaktor/ka: Míša

Foto: FB Michaela Habáňová