//Zima je příliš dlouhá, pojďme si oživit a rozveselit šatník barvami

Zima je příliš dlouhá, pojďme si oživit a rozveselit šatník barvami

Přestože jsou neutrální barvy stálicemi našeho šatníku, není od věci je doplnit a oživit čímkoliv nápaditým. Věřte mi, že právě rozzářený outfit, dokáže s Vaší náladou skutečné divy. Barvy, kterými jsou např. černá, šedá, bílá nebo písková, jsou základem každého šatníku. K dobré náladě si však můžeme občas dopomoci doplněním outfitu o pestré barvy.

Přiznám se, že i já holduji spíše jednoduchým outfitům, ale přesto je ráda ozdobím o hravý detail. Ať už je to veselý šátek, pásek, kabelka nebo bižuterie. Nebojte se barev, letos můžete kombinovat téměř cokoliv a navíc bez fantazie by byla móda tak trochu nuda, nemyslíte?

Samozřejmě zastávám pravidlo, že se musíte cítit dobře a musíte zůstat sví! Tudíž vyznavače tvrdší muziky bych do přeslazených barev nutila jen těžko a hlavně by to postrádalo smysl. Někdy však stačí malý detail a z obyčejného kompletu, dokážete vykouzlit divy! Vytvořte si svůj osobitý styl a nebojte se zkombinovat oblečení s doplňky, které Vám přijdou zprvu nelogické či výstřední, jen proto, že je nevidíte za výlohami butiků a na titulních stranách časopisů. Vždy si však magazíny ráda prolistuji, abych načerpala inspiraci, ale nikoliv, abych se jimi do detailu řídila.

Vytvořte si svůj ikonický styl a mějte k módě pozitivní vztah! Protože šaty dělají člověka a je úžasné, jak se prostřednictvím šatníku můžete vyjádřit. Staňte se i vy inspirací pro další, módou nepolíbené čtenáře a posílejte nám své outfity, které rádi zveřejníme v rubrice Módní policie. 🙂

Tak tedy módě zdar a osobnosti vpřed!

Foto: i.pinimg.com

Redaktor/ka: Míša