//Nakupujte ve Vintage No Introductions pohodlně a udržitelně. Nákupem kvalitního zboží navíc vysadíte stromeček

Nakupujte ve Vintage No Introductions pohodlně a udržitelně. Nákupem kvalitního zboží navíc vysadíte stromeček

Dbáte při nákupu oblečení na opravdu kvalitní provedení, aby zakoupený kousek oblečení byl nositelný nejen po jednu sezónu, ale i po deseti či dvaceti letech? Že v dnešní době moc obchodů, které vyrábí opravdu kvalitní oblečení, není? Jeden takový najdete přímo na ulici Milady Horákové a jmenuje se Vintage No Introductions.

V tomto vintage obchodě koupíte kvalitní oblečení vyrobené před mnoha lety, které přesto vypadá dobře, ba naopak nošením dostalo ještě lepší look. Vintage No Introductions je známý e-shop, který má i malý kamenný krámek v Brně na ulici Milady Horákové 14. Kousek od zastávky Náměstí 28. října. V tomto obchodě najdete nespočet originálních kousků, které jsou povětšinou po jednom kuse, a proto nikdo jiný široko daleko na sobě nebude mít to stejné, co si tady pořídíte. Co kus, to originál.

Na výběr je plno kvalitních a prověřených značek třeba The North Face, Dickies, Patagonia, Carhartt a desítky dalších. Od triček, košil, přes kalhoty, bundy až po čepice. To vše v tomto malém krámku v centru Brna najdete.

Pokud byste chtěli obdarovat někoho blízkého na Vánoce, narozeniny, nebo jen tak udělat někomu originálním kouskem radost, ale nejste si jisti velikostí, můžete na e-shopu nebo přímo v obchodě zakoupit i dárkový poukaz.

Jak jsme uváděli, obchod má zavedený e-shop, a proto je zvyklý zasílat nejen po republice, ale i do celého světa. Pokud máte nějaký speciální požadavek, můžete poslat zprávu na Instagram, nebo SMS/zavolat na +420 606 723 596.

A pamatujte. Méně je někdy více, kupujte kvalitně, pohodlně a udržitelně. Navíc koupí ve Vintage No Introduction si pořídíte nejen oblečení, které vám vydrží dlouho, ale svým nákupem přispějete i na výsadbu stromečku.

Adresa: Milady Horákové 14, Brno
Instagram: https://www.instagram.com/vintage_no.introductions/
Web: https://vintage-no-introductions.com

Foto: BRNO today