//Užijte si večer a probuďte s ArtMoment své tvořivé já

Užijte si večer a probuďte s ArtMoment své tvořivé já

Vytvořte s ArtMoment své vlastní mistrovské dílo a užijte si tři hodiny v okouzlující atmosféře jedné z brněnských restaurací. Tento večer si můžete užít sami, s přáteli nebo zážitek třeba darovat.

V dnešní uspěchané době je zapotřebí se občas odreagovat. A malování je k tomu ideální příležitostí. V poslední době se stává čím dál oblíbenější. Pokud si říkáte, že byste to rádi zkusili, s ArtMoment máte ideální příležitost. Odnesete si domů nezapomenutelný zážitek a zároveň i originální obraz, který sami namalujete. Ať už jste někdy malovat zkoušeli, nebo ne, obávat se nemusíte. Po celou dobu bude při vás opora zkušených lektorů, kteří vám poradí, jak začít a na co vše nezapomenout.

Sami jsme se jednoho takového večera zúčastnili a můžeme říct, že všichni, ať už drželi štětec poprvé, nebo ne, odcházeli domů s úsměvem a s dobrým pocitem z pěkného vlastnoručně namalovaného obrazu.

Večer probíhá vždy v nějaké brněnské restauraci a začíná v 18 hodin. Je dobré dojít o něco dříve, abyste si vybrali své místo a předlohu, podle které budete malovat, a zbytečně se neošidili o čas. Na začátku je pro vás nachystaný uvítací drink, který je součástí ceny. Během večera si však můžete z bohaté menu nabídky objednat cokoliv, na co budete mít chuť. Malování končí kolem 21 hodiny a vy odcházíte se svým dílem domů.

Na kurzu byli účastníci samostatně, ve dvojici i skupiny kolegů, známých. Je to pěkný dárek pro vaše blízké, společná aktivita pro kolegy z práce, ale skvělá příležitost udělat si radost i sám/sama sobě.

Termíny můžete vybírat zde: https://www.artmoment.cz

Zdroj a foto: BRNO today