//Z Brna nově nočními vlaky do Chorvatska. Vše co potřebujete vědět

Z Brna nově nočními vlaky do Chorvatska. Vše co potřebujete vědět

Vaše dovolená v Chorvatsku začne při cestě vlakem. Večer nastoupíte, užijete si pohodlí na cestě, která vás nebude stresovat, a ráno se probudíte pohledem na moře. Nemusíte řídit, nebudete čekat v dlouhých kolonách na hranicích, můžete se bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drink a dorazit odpočatí do vaší dovolenkové destinace v Chorvatsku.

Ještě před cestou si vyberete a objednáte občerstvení
Chceme, abyste si cestu skutečně užili. Ještě před cestou si budete moci jednoduše objednat občerstvení z našeho menu přes naše internetové stránky. My ho pro vás nachystáme a rozneseme po odjezdu z vaší nástupní stanice. Nápoje – například pivo, víno či nealko si pak budete moci objednat během cesty a k tomu i další drobné občerstvení.

Nastupte do vlaku tam, kde to máte nejblíž
V podvečer pohodlně nastoupíte do vlaku RegioJet v Praze, Pardubicích, Brně či Břeclavi nebo Bratislavě. Pokud jedete z Ostravy nebo jiných míst, můžete jednoduše využít návazných vlakových nebo autobusových spojů RegioJet do Prahy či do Brna.

Místa pro jednotlivce nebo partu přátel či rodinu
Pokud cestujte s rodinou či partou přátel – nejpohodlněji budete společně cestovat v lůžkovém kupé pro skupiny, které je jen pro 1-4 cestující a navíc s velkými prostory pro zavazadla. Nebo si vyberte kupé se sedačkami, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru. Po cestě se můžete bez omezení bavit, třeba hrát karty a být po celou dobu jízdy spolu, aniž by Vás kdokoli rušil. Pokud cestujete ve dvojici nebo třeba sami, jízdu si můžete užít také buď v lůžkovém kupé, nebo na pohodlné sedačce s individuální obrazovkou před vámi ve voze Astra.

Filmy, zábava, internet zdarma pro vás
Desítky filmů, připojeni k wifi zdarma, samostatné obrazovky v sedačkách nebo zábavní portál. To vše máte k dispozici během cesty, a i když nemůžete třeba spát, cesta vám díky tomu rychle uběhne. Samozřejmostí je také připojení k internetu zdarma. Vlaky RegioJet vám nabídnou nejvíce možností, jak pohodově strávit čas na cestě na vaši dovolenou v Chorvatsku.

Palubní kavárna s kávou Illy zdarma
Během cesty navštívíte naše kavárenské okénko s nabídkou kávy Illy a dalšího občerstvení. V nabídce bude cappuccino, latté, nebo skvělé espresso – samozřejmě zdarma a k tomu jen za 10 Kč skvělé oblíbené dorty nebo něco dalšího na zub.

Budíček, snídaně a hurá na pláž
Ráno vás včas vzbudíme a nabídneme kávu s drobnou snídaní. Pak vás už přivítá dozlatova prosluněný Jadran a nekonečná pohoda vaši dovolené v Chorvatsku. Na zpáteční cestě se na Vás bude opět těšit náš usměvavý personál, který se o vás opět postará na palubě vlaku RegioJet při cestě zpět.

Vyberte si z nabídky jízdenku, která vám bude vyhovovat nejvíce. Můžete si užít spánek a pohodlí v lůžku, stejně jako zábavu během cesty ve voze Astra. Ceny jízdenek jsou včetně garance místa a všech palubních služeb RegioJet – včetně kávy zdarma.

Kde můžete nastoupit na vlak RegioJet do Chorvatska?
Od 30. 6. do 25. 9. odjíždějí spoje RegioJet 3 x týdně (vždy v úterý, pátek a neděli z ČR do chorvatské Rijeky). Ideální pro vaši dovolenou, ať už trvá týden, dva, deset dní či jenom prodloužený víkend.

Zdroj a foto: RegioJet
Úvodní foto: BRNO today