//Soutěž: Vyhrajte luxusní svícen a ozdobte si sváteční stůl

Soutěž: Vyhrajte luxusní svícen a ozdobte si sváteční stůl

Slavnostní atmosféru štědrovečerní večeře ještě více umocní krásná výzdoba. Ne každý je však zručný a zdatný a dokáže si t vše vlastnoručně vyrobit doma. Proto pro Vás máme tip, kde seženete nádherné sváteční svícny. A na našem facebookovém profilu dokonce právě probíhá soutěž o jeden z nich.

Opět jsme zavítali do útrob brněnského kláštera na Josefské ulici, kde se ukrývá Květinářství GALERIE Brno. V této květinové galerii najdete poklady v podobě řezaných i pokojových rostlin a mnoho krásných doplňků. V současné době je galerie plná krásné vánoční výzdoby a najdete zde tak mnoho inspirace na Vánoce. Na první pohled Vás určitě upoutají nazdobené vánoční stromky, kterých je zde hned několik. Každý stromek je v jiném stylu a všechny jsou zajímavé. Pokud Vás některý stromek zaujme, můžete si zde ozdoby zakoupit a Váš vánoční stromek si doma nazdobit ve stejném stylu. Ceny ozdob se pohybují už od 9 Kč/ks. Kromě vánočních ozdob zde najdete dekorace v podobě adventních věnců, svátečních svícnů a dalších doplňků.

Všechny věnce a svícny jsou vlastnoručně dělané v tomto květinářství a výhodou je, že většina Vám nezvadne a neopadá, a proto je budete moct použít třeba i příští rok. Jsou to opravdové originály, které se jen tak neokoukají.

Aktuálně na našem facebookovém profilu BRNO today probíhá soutěž právě o luxusní svícen. Na velký fotoreport ze včerejší návštěvy se můžete podívat níže. Proto pokud se Vám některý líbí, navštivte rychle GALERIE, fotky jsou aktuální a určitě je tam ještě koupíte.

Květinářství GALERIE Brno naleznete na adrese: Josefská 516/1, 602 00 Brno-střed
FB stránky: https://www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno/
Web: https://www.kvetinarstvi-galerie.cz
Odkaz na soutěž: