//Plesová sezóna v Brně rozhodně nekončí!

Plesová sezóna v Brně rozhodně nekončí!

Již 3. března 2018 můžete se svojí drahou polovičkou vyrazit na ples do VIDA! science centra, který se ponese v duchu vědeckofantastického 19. století. Nechte se unést tématikou plesu a slaďte se do stylu steampunku.

Dámy se však mohou inspirovat letošním trendem, kterým jsou odhalená záda, pokud si navíc vyberete šaty se spadenými rameny či zvolíte sametový materiál, nikdo Vás nepřehlédne a budete hvězdou večírku. Pozor, méně vždy znamená více, s orientálními vzory a zdobením buďte opatrné. Vždy mě na plesech baví páry, které nad outfitem přemýšleli a sladili se společně a třeba zvolili i vtipný doplněk.

K plesům patří neodmyslitelně vybrané pokrmy a nápoje. Těšit se můžete na kapelu, bar, science show i fotokoutek s kamerou obscurou a spoustu dalšího.

My se už teď těšíme na Vaše sladěné outfity. Nezapomínejte nám posílat své módní plesové kreace do rubriky Módní policie, kde budeme pravidelně zveřejňovat Váš jedinečný styl.

Na závěr si dovolím brněnským slečnám a dámám doporučit Útulnou půjčovnu šatů v 1. patře Alfa pasáže. Půjčovna je doslova útulná, a nejmenuje se tak náhodou. Poradí Vám zde zkušené prodejní asistenky a v nabídce mají skvostné kousky.

Hezky se bavte a nezapomeňte protančit střevíce! 🙂

Foto: Míša a šaty z Útulné půjčovny

Redaktor/ka: Míša

Foto: moda.cz

Foto: www.plesjakobrno.cz