//Nechte se hýčkat a vyzkoušejte novou medicinální pedikúru. Zejména v létě to Vaše chodidla ocení!

Nechte se hýčkat a vyzkoušejte novou medicinální pedikúru. Zejména v létě to Vaše chodidla ocení!

V salonu Nbeauty nail studio jsme měli možnost na vlastní kůži vyzkoušet profesionálné péči o naše ruce a úpravu nehtů. Nyní jsme se zaměřili na pedikúru, která je obvzláště v letních měsících velmi důležitá a neměla by se podceňovat. Přeci jen denně ujdeme všichni několik kilometrů, byť máme třeba sedavá zaměstnání a měli bychom se tak o naše chodidla patřičně starat. V salonu jsme se nechali zlákat novinkou, která skloubila v oboru péče o nohy medicínu s relaxací.

Medicinální pedikúra s komplexní řadou profesionálních přípravků je inovativní řada produktů pro péči o nohy, kterou studio používá. Byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a transformující péči pro různá onemocnění pokožky nohou, a to od prosté suché pleti nohou, až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou.

Tato metoda a přípravky vytváří nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky. Dále jsme ocenili fakt, že nejsou mastné a tudíž lze po aplikaci pěny pohodlně nosit obuv.

Co bychom však zmínili na závěr je především prevence, kterou Vám daná ošetření přinesou. Neostýchejte se přijít i s nevzhlednou kůží na Vašich chodidlech, protože Vám v salonu salonu Nbeauty nail studio mohou skutečně pomoci a navíc je celá procedura velmi příjemná a odpočinete si. Ještě doplníme, že tato medicinální pedikúra je vhodná i pro může. Pokud se však partner ostýchá jít sám, tak můžete jít v páru, mají dostatek křesel.

Napsal/a: Michaela
Foto: BRNO today