//Je Vám proti srsti nadbytečná produkce odpadu a dokážete vidět krásu v obyčejných věcech? Inspirujte se brněnskými designéry NAHAKU!

Je Vám proti srsti nadbytečná produkce odpadu a dokážete vidět krásu v obyčejných věcech? Inspirujte se brněnskými designéry NAHAKU!

Pokud máte štěstí a objevíte své životní poslání tak, jako se to povedlo mladým a talentovaným designérům studia NAHAKU, gratuleme Vám. Smysluplné a kreativní produkty vznikají v útulné dílně, jež sídlí v Řečkovicích.

Nadbytečná produkce je všude kolem nás, a proto se i my zabýváme souvisejícím tématem, kterým je právě upcycling. Ulevit našemu životnímu prostředí můžeme i malými kroky, tak proč neobjevit krásu jednoduchosti ve využití surového odpadu? V dílně NAHAKU kladou umělci důraz na vztah materiálu s jeho potenciálem pro další využití. Surovému materiálu doslova vdechnou nový život, a jako přidanou hodnotu mu zde dodají estetický vzhled a funkční smysl.

Posláním designéra je kultivovat prostředí, které nás obklopuje. Pokud Vás originální a jedinečné kousky z dílny NAHAKU zaujaly, podporujte jejich tvorbu a sledujte designéry na jejich stránkách: https://www.facebook.com/nahaku.design/

Napsal/a: Michaela
Zdroj: nahaku.net