//Jaro je tu! Odložte kabáty a vyhrňte si rukávy

Jaro je tu! Odložte kabáty a vyhrňte si rukávy

Jaro nám hlásí příchod a s ním si žádá o slovo také obměna šatníku. Letošní jarní trendy se dostávají pozvolna na pulty módních butiků a my můžeme čerpat inspiraci všude kolem.

S příchodem teplejších dnů se máme tendenci poodhalit, a tak můžete nechat vyniknout své osobité doplňky. Hodinky, náramky, prstýnky, zkrátka dejte na odiv cokoliv, čím se můžete ozdobit se nebojte se doplňky ukázat.

Noste více barev a vzorů! Nebojte se výrazných košil se vzory, díky kterým se navíc budete cítit nabití energií a přinesou Vám do pracovního dne více kreativity. Pokud se vyřádíte se vzory na jednom kousku oblečení, doporučuji doplnit zbytek outfitu o jednodušší sako, nesmrtelný křivák či džínovou bundu. Košile se navíc hodí pánům k jednobarevnému obleku a celý komplet příjemně oživí. Pokud nechcete působit při jednání fádně a nudně, je právě barevná košile tím správným prvkem, jak být elegantní a zároveň originální.

Pozn. redakce: Pokud jste se na zimu obalili tvz. OTP (okrasným tukovým prstencem), nevěšte hlavu a pořiďte si trendy oversize model, který zůstává hitem i pro letošní rok. 🙂

Redaktor/ka: Míša