//Dopřejte si relax a blahodárný účínek thajských masáží

Dopřejte si relax a blahodárný účínek thajských masáží

Možná jste si mysleli, stejně jako my, že thajská masáž je jen jedna. Hned Vás vyvedeme z omylu, protože thajských masáží je nespočet druhů. V tomto novém seriálu Vám je budeme postupně představovat. Každý měsíc přiblížíme jeden druh thajské masáže, které umí v TAWAN Barceló Brno Palace. Masáž nejen představíme, ale zároveň na BRNO today poběží i soutěž, kde o danou masáž budeme soutěžit. V měsíci dubnu hrajeme o thajskou masáž Aroma Oil, a protože nejsme žádní troškaři, tak soutěžíme rovnou o masáž celého těla v délce 90 minut.

Thajské masáže

Umění thajské masáže se praktikuje v téměř nezměněné podobě déle než dva tisíce let. Za zakladatele je považován Buddhův blízký přítel a lékař Jivaka. Jeho léčebné metody doplněné tradiční čínskou medicínou a také starověkou indickou Ájurvédou rozvíjeli buddhističtí mniši v thajských chrámech. Právě kontakt se světovými medicínami ovlivňoval charakter thajských masáží od starověku až do dnešních dní. Thajská masáž je založena na léčebné teorii vnitřních energetických drah zvaných Sen, jimiž zásobujeme vlastní tělo životní energií. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie dostává do pohybu po celém organismu. Thajská masáž mírní bolest a ulevuje od stresu. Velmi často se také využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Uvolňuje napětí, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie. Thajské masáže obnovují vnitřní rovnováhu celého těla.

Proč si dopřát thajskou masáž?

· Přináší uvolnění, hlubokou relaxaci, odpočinek pro tělo i mysl
· Zbavuje bolesti a ztuhlosti svalů a kloubů
· Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
· Uvolňuje proudění energie v těle
· Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost šlach
· Přispívá ke zvýšení imunity a odolnosti organismu
· Povzbuzuje činnost vnitřních orgánů
· Skvělá pomoc při zvládání stresu, napětí a přepracování
· Pomáhá při depresích, migrénách, nespavosti
· Podporuje trávicí systém, urychluje metabolismus a vylučování škodlivých látek z těla

Masáž Aroma Oil

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu

Soutěž o masáž Aroma Oil

Ve hře je dárkový poukaz na 90 minutovou thajskou masáž celého těla Aroma Oil v hodnotě 1 690 Kč. Soutěžit můžete zde:
https://www.facebook.com/brno.today/photos/a.195223110979161/578074836027318/?type=3&theater

TAWAN Barceló Brno Palace

Vychutnejte si výjimečné thajské masáže v samém centru Brna na Šilingrově náměstí v historické a unikátní budově hotelu Barceló Brno Palace. Samostatným vchodem z ulice nedaleko tramvajové zastávky vstoupíte do světa, ve kterém se nespěchá a ve kterém naleznete ztracenou vnitřní energii. Masáže jsou určeny nejen hotelovým hostům, ale samozřejmě všem příchozím.

TAWAN Barceló Brno Palace,Šilingrovo náměstí 265/2, 602 00 Brno
Tel.: (+420) 720 202 232
E-mail: brno@tawan.cz
Web: https://www.tawan.cz
Fmailto:brno@tawan.czacebook: https://www.facebook.com/tawan.brno/