//Dopřejte si relax a blahodárný účínek thajských masáží

Dopřejte si relax a blahodárný účínek thajských masáží

Možná jste si mysleli, stejně jako my, že thajská masáž je jen jedna. Hned Vás vyvedeme z omylu, protože thajských masáží je nespočet druhů. V tomto novém seriálu Vám je budeme postupně představovat. Každý měsíc přiblížíme jeden druh thajské masáže, které umí v TAWAN Barceló Brno Palace. Masáž nejen představíme, ale zároveň na BRNO today poběží i soutěž, kde o danou masáž budeme soutěžit. V měsíci dubnu hrajeme o thajskou masáž Classic Thai, a protože nejsme žádní troškaři, tak soutěžíme rovnou o masáž celého těla v délce 90 minut.

Thajské masáže
Umění thajské masáže se praktikuje v téměř nezměněné podobě déle než dva tisíce let. Za zakladatele je považován Buddhův blízký přítel a lékař Jivaka. Jeho léčebné metody doplněné tradiční čínskou medicínou a také starověkou indickou Ájurvédou rozvíjeli buddhističtí mniši v thajských chrámech. Právě kontakt se světovými medicínami ovlivňoval charakter thajských masáží od starověku až do dnešních dní. Thajská masáž je založena na léčebné teorii vnitřních energetických drah zvaných Sen, jimiž zásobujeme vlastní tělo životní energií. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie dostává do pohybu po celém organismu. Thajská masáž mírní bolest a ulevuje od stresu. Velmi často se také využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Uvolňuje napětí, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie. Thajské masáže obnovují vnitřní rovnováhu celého těla.

Proč si dopřát thajskou masáž?
· Přináší uvolnění, hlubokou relaxaci, odpočinek pro tělo i mysl
· Zbavuje bolesti a ztuhlosti svalů a kloubů
· Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
· Uvolňuje proudění energie v těle
· Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost šlach
· Přispívá ke zvýšení imunity a odolnosti organismu
· Povzbuzuje činnost vnitřních orgánů
· Skvělá pomoc při zvládání stresu, napětí a přepracování
· Pomáhá při depresích, migrénách, nespavosti
· Podporuje trávicí systém, urychluje metabolismus a vylučování škodlivých látek z těla

Classic Thai
Classic ThaiDokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

Soutěž o masáž Classic Thai
Ve hře je dárkový poukaz na 90 minutovou thajskou masáž celého těla Classic Thai v hodnotě 1 490 Kč. Soutěžit můžete zde: https: //www.facebook.com/brno.today/photos/a.195223110979161/597691030732365/?type=3&theater

TAWAN Barceló Brno Palace
Vychutnejte si výjimečné thajské masáže v samém centru Brna na Šilingrově náměstí v historické a unikátní budově hotelu Barceló Brno Palace. Samostatným vchodem z ulice nedaleko tramvajové zastávky vstoupíte do světa, ve kterém se nespěchá a ve kterém naleznete ztracenou vnitřní energii. Masáže jsou určeny nejen hotelovým hostům, ale samozřejmě všem příchozím.

TAWAN Barceló Brno Palace,Šilingrovo náměstí 265/2, 602 00 Brno
Tel.: (+420) 720 202 232
E-mail: brno@tawan.cz
Web: https://www.tawan.cz
Facebook: https://www.facebook.com/tawan.brno/