//Dámy, máme pro vás pár tipů, jak si ozdobit nehty na léto

Dámy, máme pro vás pár tipů, jak si ozdobit nehty na léto

Byly jsme si na vlastní kůži vyzkoušet péči v nehtovém studiu NBEAUTY NAIL v Brně, kam jsme se chystaly již delší dobu. Naladěni na letní počasí jsme dostaly chuť zvýraznit si nehty na rukou, byť nejsme s kolegyní zrovna typy, které by vyhledávaly výrazné či umělé nehty. Že jsme vkročily do ženského ráje, jsme poznaly ihned po vkročení do salónu.

Studio je vzdušné díky všudypřítomné bílé barvě, čisté a velmi okázale vybavené. Líbí se nám, že se Vám zde manikéři ihned věnují, a pokud jsou zrovna všichni vytížení, snaží se Vám zde čekání zpříjemnit. Můžete si například u recepce prohlédnout nejnovější TRENDY, či se nechat inspirovat čtením lifestylovým magazínů.

Jak jsme Vám zmínily v začátku, nevyhledáváme výrazné či umělé nehty, a tak nám zde manikéři vytvořili krásné nehty pomocí CND SHELLAC s perleťovými odlesky. Nehty působí decentně a upraveně, přesně, jak jsme si představovaly. Myslíme, že zde dámy ocení osobní přístup a kvalitu péče o jejich nehty.

Pokud jste například extravagantnější, rozhodně se nebojte přijít, manikéři jsou schopni Vám vytvořit vskutku cokoliv, což můžete posoudit sami viz.fotografie. A pokud se chcete řídit TRENDY, neváhejte jít letos do neonových odstínů! Určitě si zvolíte ten Váš, třeba podle barvy a odstínu Vašich plavek nebo doplňků.

Také už se těšíte na léto, jako my? Udělejte si radost a nehte si upravit Vaše nehty na rukou, Vaše ruce jsou Vaší vizitkou a navíc Vám třeba oblíbená barva zvedne vždy při pohledu náladu.

Ve studiu NBEAUTY NAIL se na Vás budou těšit profesionálové, kteří chtějí vidět spokojené a usměvavé zákaznice!

Studio na ulici Česká 31, Brno: www.facebook.com/nbeauty.nail.studio.ceska

Studio na ulici Dornych 4, Brno: www.facebook.com/nbeauty.nail.studio.tesco

Napsal/a: Michaela