//Aqualand Moravia chystá speciální program po celé jarní prázdniny

Aqualand Moravia chystá speciální program po celé jarní prázdniny

Aqualand Moravia chystá pro rodiny s dětmi speciální program během jarních prázdnin. Ty v Jihomoravském kraji startují v pondělí 13. března 2023. Těšit se mohou na aktivní program pod vedením animátorů. V provozu bude také nový dětský bazén s hravým parkem Tutti Frutti, jehož název vymyslely samy děti. Na jaře budou v provozu také tři nové atrakce pro děti. Celá novinka vyšla jihomoravský aquapark pod Pálavou na 15 milionů korun. A pro aquapark jej na míru navrhla kanadská firma, jež je i autorem tobogánu, který jezdí do kopce – High Five.

S jarními prázdninami rodiny vymýšlejí program pro děti. Zvyšující se náklady českých rodin je však nutí šetřit. Častým cílem během jarních prázdnin bývají hory. Podle Asociace horských středisek ČR (AHS ČR) si však Češi připlatí ve srovnání s loňskou sezónou až o 15 procent. Aqualand Moravia proto připravuje speciální jarní prázdniny pod Pálavou s programem, který děti zabaví od rána do večera.

„Speciální animátorský program, který poběží po celý den, startujeme už 11. března a potrvá do 19. března. Děti i dospělí se mohou těšit na hravé animace, vodní tance i cvičení. Lákadlem zůstávají i tobogány ve vnitřní části aquaparku, takže zábavu nepokazí ani nepříznivé počasí. V provozu bude také naše dětská novinka, a to nový bazén s vodním parkem Tutti Frutti. Název vymyslely samy děti. Během jarních prázdnin budou připraveny i naši mistři slideři, kteří děti doprovodí na atrakce. Rodiče jim je mohou svěřit,“ popisuje marketingový manažer Aqualandu Moravia Tomáš Svoboda. Aquapark otevře brány návštěvníkům každý den od 10:00 hodin, zavírá pak ve 21:00 hodin. Celodenní vstupné za dospělého návštěvníka vyjde v akční nabídce na 449 korun, pro děti starší šesti let na 199 korun. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

V dubnu se k novému bazénu Tutti Frutti přidají i tři nové atrakce. Jejich autorem bude kanadská firma, která stojí i za venkovním tobogánem High Five, za který Aqualand Moravia získal cenu. Jihomoravský aquapark je podle čerstvě vydaného žebříčku Kirmes Park 5. nejnavštěvovanějším aquaparkem v celé Evropě.

„Nový dětský bazén se třemi atrakcemi nás vyšel na 15 milionů korun. Cílem bylo nabídnout rodinám s menšími dětmi ještě větší vyžití. Stále tvoří přes polovinu naší návštěvnosti. Atrakce budou v provozu od dubna. Dvojskluzavka pro děti bude od 91 centimetrů a další dva tobogány od 102 centimetrů, zajezdí si na nich tak už děti předškolního věku. Nově jsme vybudovali i speciální protiskluzovou podlahu, která děti zaujme i svým barevným vzhledem, především však jejím bezpečím,“ doplňuje ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký.

Zdroj a foto: Aqualand Moravia