//Vyhrajte s námi vstupenky na Slavnosti moravského uzeného 2018

Vyhrajte s námi vstupenky na Slavnosti moravského uzeného 2018

Už tuto sobotu proběhne na hradě Veveří největší uzenářsko-vinařská show v ČR, avšak možná i na celém světě! 😉

Na hradě Veveří rozhodnou 3. a 4. března 2018 návštěvníci již pošesté, kdo bude králem moravských uzenářů. Vedle moravského uzeného představí moravští i přespolní uzenáři nejširší výběr voňavých párků, pikantních klobásek, paštiček, salámů, slanin a mnoha dalších výrobků. Degustaci uzeného doplní degustace desítek nejlepších moravských vín.

Na našich facebookových stránkách www.facebook.com/brno.today probíhá do dnešního večera soutěž, kde rozdáváme 6 vstupenek!

Více o akci:

POČASÍ NÁS NEDOSTANE

Postavíme speciální vytápěný velkokapacitní stan pro návštěvníky, 15 moravských vinařství a fine food, lahůdky k vínu z domova i ze světa.

DĚTSKÝ RÁJ

Kus hradu věnujeme dětem a jejich zábavě. Aby si velcí mohli na chvíli odskočit za svou zábavou – ochutnávkou uzeného, vín….

DIY CORNER – UDĚLEJ SI SÁM

“Do it yourself, udělej si sám” – jiný kus hradu bude patřit všem, kdo rádi tvoří. Jestli to vyjde, budete si například moci vyrobit vlastní klobásky!

NEDĚLE PRO LABUŽNÍKY

Speciální nedělní program pro “foodies”, milovníky jídla a vaření. Na pódiu uvaří celebrity, ochutnat budete moci super výrobky, společně se sommeliérem poválíte na patře moravská vína ….

Vstupenky v prodeji zde: https://www.moravskeuzene.cz/vstupenky/

Redaktor/ka: Tomáš
Zdroj: www.moravskeuzene.cz
Foto: FB Slavnosti moravského uzeného 2018, BRNO today, www.bivoj.cz