//Valentýn se blíží. Vyberte krásnou kytici z pohodlí domova

Valentýn se blíží. Vyberte krásnou kytici z pohodlí domova

Den svatého Valentýna se slaví v anglosaských a dalších zemích po celém světě každoročně 14. února. Valetnýn je svátkem zamilovaných, kdy si partneři v tento den vyznávají lásku ještě více, než jiné dny. Davají si drobné dárky a překvapení. Muži nejčastěji ženu potěší pěknou kyticí, a proto přinášíme tip, kde v Brně pěknou kytici pořídit. Dokonce nemusíte chodit ani do květinářství, ale můžete ji pohodlně vybrat a objednat pohodlně a jednoduše z domova.

Tato služba je oblíbená a využívána zejména muži, kteří chtějí potěšit kyticí přítelkyni, manželku, maminku nebo kolegyni, ale nechtějí chodit do květinářství. Zejména na Valentýna se tak vyhnou dlouhým forntám. Je však dobré, skrz vytížený termín, udělat objednávku co nejdříve – www.kvetinarstvi-galerie.cz/rozvoz-kvetin-brno.

V Květinářství GALERIE Brno umí vázat opravdu krásné kytice, které nejen krásně voní, ale hlavně nádherně vypadají. Byli jsme se opět podívat a pár kytic jsme rovnou pro inspiraci nafotili. Krom kytic je možné zakoupit i oblíbené flower boxy. Mnoho mužů volí flower box s tradičními rudými růžemi, nám se však líbí i flower boxy s pestrobarevným kvítím. To vše vám rádi uváží v Květinářství GALERIE Brno. Pokud nemáte cestu kolem, tak můžete udělat objednávku i přes zmíněný e-shop – www.kvetinarstvi-galerie.cz/rozvoz-kvetin-brno .

Veškeré fotografie jsme vyfotili v Květinářství GALERIE Brno, které najdete na ulici Josefská 516/1, 602 00 Brno-střed.

Květinářství GALERIE Brno naleznete na adrese: Josefská 516/1, 602 00 Brno-střed
FB stránky: www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno
E-shop: www.kvetinarstvi-galerie.cz/rozvoz-kvetin-brno
WEB: www.kvetinarstvi-galerie.cz