//V této brněnské galerii vás Vánoce zcela uchvátí. Domů s prázdnou určitě neodejdete

V této brněnské galerii vás Vánoce zcela uchvátí. Domů s prázdnou určitě neodejdete

V tomto květinářství nasbíráte inspiraci na Vánoce a zároveň zapomenete na všechna omezení a restrikce, které ovlivňují letošní předvánoční období. Milovníci Vánoc a vánočních dekorací přijdou v Květinářství GALERIE Brno na zcela jiné myšlenky.

Mezi krásně nazdobenými vánočními stromy se ukrývají adventní věnce, svícny, ozdoby a plno dalších vánočních dekorací různých stylů. Vše si můžete rovnou koupit. Chodíme sem pravidelně a vždy s něčím musíme odejít. Tentokrát nás nejvíce uchvátily věnce, které jsou opravdu originální. Od malých až po velké, mile nás překvapily i svoji cenou.

Všechny fotky jsme pořídili přímo na prodejně v Květinářství Galerie Brno, které najdete na ulici Josefská 516/1, Brno. Určitě se běžte podívat, načerpat inspiraci a něco pěkného si koupit. Je to v tomto období potřeba!

Více informací na webu – www.kvetinarstvi-galerie.cz nebo facebooku – www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno . V tomto květinářství mají také užitečnou službu, kterou ocení zejména muži, a to nákup on-line přes e-shop – www.kvetinarstvi-galerie.cz/rozvoz-kvetin-brno . Z pohodlí domova vyberete a necháte doručit po celém Brně zdarma, nebo pouze za 19 Kč.

Teď už se s námi podívejte na slíbený fotoreport. No není to krása?

Foto: BRNO today