//Cakefest na Malé Americe nabídne ty nejlepší dezerty, dorty, donuty a cupcakekaky

Cakefest na Malé Americe nabídne ty nejlepší dezerty, dorty, donuty a cupcakekaky

Malou Ameriku už tuto sobotu 22. 9. opět rozzáří a provoní vůně a chutě těch nejlepších dezertů, dortů, donutů, cupcakeků, které na Moravě najdete. 

Těšit se můžete na přední producenty předních producentů z řad poctivých a řemeslných cukráren, kaváren a výrobců. Ti se opět utkají ve třetím Cakefestu o cenu “BRNO BEST CAKE”. Nebudou chybět i vítězové prvního a druhého ročníku Cakefestu Cupcakekarná a Cukrárna Tarta.

Co návštěvníky čeká?
Chybět nebudou tradiční dorty a dezerty inspirované Francií, poctivé a domácí cupcaky, bezlepkové a RAW sladkosti a stále více oblíbené donuty. Milovníci pálivého se můžou těšit na chilli sorbety a ovesné sušenky s chilli a vyzkoušet můžou i netradiční špenátový dort. Návštěvníci i letos budou tajně hlasovat a rozhodnou, kdo se zapíše do síně slávy BRNO BEST CAKE. Kromě ochutnávky si můžou zakoupit i různé zákusky a dezerty domů.

Cakefest není pouze jenom o ochutnávkách, ale také o inspiraci a dobré kávě. Na našem baru to opět rozjedou baristé, kteří připraví tu nejlepší kávu k ochutnávkám a budoucí novomanželé se mohou inspirovat naším sweet barem. Pokud plánujete strávit celý den na Cakefestu, tak vás hladovět rozhodně nenecháme. Budeme mít i připravený stánek s meníčky.

Vstupenky návštěvníci zakoupí na smsticket do 14. 9. za 200 Kč a poté za 250 Kč. Zakoupit je můžou i ve vybraných prodejnách. Více na: https://www.facebook.com/events/276727192908592/?active_tab=discussion

 


¨

Zdroj a foto: Cakefest