//Vyzkoušejte nový saunový svět SAUNIA s výhledem na celé Brno!

Vyzkoušejte nový saunový svět SAUNIA s výhledem na celé Brno!

V 7. patře obchodního domu LETMO bylo vybudováno rozsáhlé wellness centrum, kde najdete čtyři druhy saun k relaxaci. Myslete na své zdraví a dopřejte si jednou za čas příjemnou očistu. Pokud jste doposud v sauně nebyli, v centru Vám vše o správném saunování vysvětlí, tudíž se nemusíte obávat. Často slýcháváme o nízkém tlaku či jiných omezeních, avšak při správném saunování Vám relaxace bude přínosná.

K příjemnému odpočinku Vám bude nápomocný útulný interiér, který je tvořen kombinací dřeva a kamene. Pokud na Vás přijde únava, můžete si dopřát spánek v tzv. Tiché místnosti. Co Vás však zaručeně probere, bude ledová sprcha či ochlazovací bazének. Dobré pochutiny a osvěžující nápoje na Vás čekají v baru, a můžete si je vychutnávat na terase, kde se naskýtá nádherný výhled na Brno.

Užít si můžete hned několik druhů saun:

Finská sauna – tradiční a prověřená klasika
Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrom studených nohou.

Parní lázeň – a stres se odpaří
Bohatá parní lázeň s teplotou cca 45⁰C ve spojení s vhodnou aromatickou esencí (eukalyptus, borovice aj.) uvolňuje dýchací cesty, zlepšuje odkašlávání, pomáhá při léčbě astmatu a zánětů průdušek. Éterické oleje obsažené v páře navíc omlazují a ozdravují pleť, čistí póry a jsou velmi účinnou zbraní v boji s akné či s celulitidou. Parní lázeň příznivě působí i při revmatu a dalších neduzích pohybového aparátu.

Solná sauna – pomalu a jemně
Když se chcete dlouho a pozvolna prohřívat, zavítejte do naší solné sauny. Je vybavena velkým dřevěným roštem, na kterém se můžete pohodlně natáhnout, zavřít oči a relaxovat v příjemné teplotě. Solná sauna působí velmi jemně a je vhodná zejména pro všechny, kteří se saunováním teprve začínají.

Tropická sauna – užijte si tropickou vlhkost
Tropická sauna je ideální pro ty z nás, kterým nevyhovují vysoké teploty. Nižší teplota je kompenzována vyšší vlhkostí, čímž dosáhneme stejného efektu prohřátí i ozdravných účinků jako v případě finské sauny. Díky navození tropického vlhkého klimatu má tropická sauna blahodárné účinky při léčbě astmatu, onemocnění dýchacích cest, revmatismu, svalových onemocnění a syndromu studených nohou.

PS: nezapomeňte, že do dnešní 22 hodiny můžete s námi vyhrát 6 dárkových poukazů do nového saunového světa SAUNIA!

Více zde: https://www.facebook.com/brno.today/photos/a.195223110979161.1073741828.193820251119447/371037033397767/?type=3&theater

Napsal/a: Michaela, Tomáš
Foto: Saunový svět SAUNIA, Petr Konrád