//Tady vás Vánoce zcela pohltí. Z tohoto místa domů s prázdnou neodejdete

Tady vás Vánoce zcela pohltí. Z tohoto místa domů s prázdnou neodejdete

V Květinářství GALERIE Brno nasbíráte inspiraci na Vánoce a zároveň zapomenete na všechen shon, který je často spjat s koncem roku. Milovníci Vánoc a vánočních dekorací si přijdou na tomto místě na své, domů s prázdnou neodejdou. 

Květinářství v útrobách starého kláštera je už opět krásně vánočně nazdobeno. V dlouhé chodbě je umístěno několik vánočních stromů. Každý je laděn ozdobami do jiné barvy a stylu. Jaký je nejhezčí jsme se nemohli shodnout, protože všechny jsou pěkné, posuďte sami. Ozdoby, které na stromech najdete, si zároveň můžete i koupit. Jsou umístěny šikovně vždy u každého stromku. Pokud vás teda nazdobený stromek svým stylem zaujme, můžete si ho přesně tak nazdobit i doma.

Kromě vánočních stromů, kterých si všimnete z dálky na první pohled, stojí za zmínku i krásné adventní věnce. Těch je v prodejně kolem 50 kusů od malých až po velké. Adventní věnce jsou v různých barevných kombinacích, od světlých až po tmavé a s různými typy svíček. Všechny mají něco společného – jsou nejen krásné, ale i originální. Najdete v nich nezvyklé materiály – kůru, dřevo, ozdoby nebo i živé rostliny. Na stěne najdete pověšené i vánoční věnce na dveře nebo svícny na sváteční stůl.

Když se podíváte po květinářství ještě důkladněji, najdete tam lucerny, vánoční ozdoby, sošky a všemožné vánoční dekorace, které zaujmou svou nevšedností. Ceny se pohybují od 9 Kč.

Nasajte s námi atmosféru Vánoc a prohlédněte si fotoreport. Především se ale vydejte do květinářství osobně a přineste si trochu Vánoc domů už teď. Fotky jsme pořídili osobně v Květinářství Galerie Brno, které najdete na ulici Josefská 516/1, Brno.

Více informací na webu – www.kvetinarstvi-galerie.cz nebo facebooku – www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno . Novinkou jsou i smuteční věnce, o kterých se více dozvíte na eshopu – https://www.kvetinarstvi-galerie.cz/smutecni-vence/.

Foto: BRNO today