//Přehrady FEST 2024 odstartuje na Vranově. Známe termín i hlavní hvězdy!

Přehrady FEST 2024 odstartuje na Vranově. Známe termín i hlavní hvězdy!

Ačkoliv to není zase tak dávno, co dozněly poslední tóny kapel na pláži vranovské přehrady, program dalšího, již sedmého, ročníku populárních rodinných festivalů se už chystá. A jedno je jisté – rok 2024 bude znovu pořádně našlapaný.

K břehům známé vodní nádrže na řece Dyji totiž přiveze 2. a 3. srpna své největší hity DIVOKEJ BILL, vystoupí stálice festivalu JELEN a dále uvidíte kapely UDG, POLETÍME? nebo POKÁČE a SOFIANA MEDJMEDJE.

Sedmý ročník Přehrady FESTu na svém turné opět nevynechá ani Vranovskou pláž, kde svou srpnovou spanilou jízdu odstartuje. Areál tamního kempu hostí tuto akci už od počátku a znovu se bude otřásat v základech. Pořadatelé doufají nejen v přízeň fanoušků, ale také počasí.

„Loňské Přehrady na Vranově byly extrémní. Vranovští návštěvníci dokázali i přesto, že se nám vylilo nebe na hlavu, že je nic nezastaví, rozpumpovali celý Vranov a vytvořili nejlepší atmosféru. Lidé nám píšou s díky za skvělou akci, a to je pro nás ta největší odměna. Není na co čekat, program známe a pouštíme do oběhu vstupenky v duchu hesla „čím dřív, tím levněji”,” říká jeden z pořadatelů Jaroslav Šafarik.

Bohatý doprovodný program pro celé rodiny s maskoty Pigym a Lili je už tradiční součástí Přehrady FESTu, a bude tomu tak v i roce 2024. Na Vranovské pláži bude návštěvníky čekat vyžití jak na souši, tak ve vodě. K dispozici je lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavka, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, oblíbených paddleboardů, kajaků, šlapadel, a dokonce také elektrolodí! Dobrodružnější duše se mohou plavit i na jachtě s instruktorem.

Připraveny budou i stánky či relaxační zóny partnerů festivalu. Doporučujeme si včas rezervovat ubytování přímo v kempu, ať máte celý festival na dosah ruky. Sledujte náš web i sítě, ať vám nic neuplave!

Zdroj a foto: Přehrady FEST 2024