//Potřebujete nakopnout a získat novou energii? Čerstvou inspiraci do žil vlije osm řečníků na konferenci Osobní růst

Potřebujete nakopnout a získat novou energii? Čerstvou inspiraci do žil vlije osm řečníků na konferenci Osobní růst

Konference Osobní růst v Brně, kterou pořádá institut GrowJOB 6. dubna v brněnském Kině Scala od 9:30, předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje. Mezi řečníky nebude chybět vedoucí komunikace vzdělávacího centra EDUin a redaktor Britských listů Bob Kartous, guru spokojených vztahů a zakladatelka projektu Lepší rodina Paula Fassati, psychiatrička Zuzana Špačková a také sám zakladatel institutu GrowJOB a autor bestselleru Konec prokrastinace Petr Ludwig. Konference nabídne případové studie, praktické nástroje a inspirace od největších odborníků v daných oborech. Řečníci se budou věnovat například tématům duševního zdraví, partnerství, efektivního vzdělávání nebo boje se strachem.

Jednorázovým předsevzetím typu začít cvičit, přestat kouřit, víc číst nebo míň mlsat už odzvonilo. Moderní jsou teď dlouhodobé cíle. Jedním takovým může být i osobní růst, k němuž nakopne stejnojmenná konference. Osmý ročník bude na sedmihodinové konferenci hostit celkem osm řečníků. Jak být dobrým leaderem, aniž bychom ztráceli lidskost, prozradí podnikatel Petr Pouchlý, o (ne)snadném rodičovském poslání maminek a tatínků a jejich roli v efektivní výchově bude hovořit Paula Fassati a jak inspirovat nejen sebe, ale i zaměstnance poradí spolumajitelka a CEO společnosti Foreigners Andrea Tkačuková. S tématem jak se s pomocí vědy efektivněji učit vystoupí Bob Kartous a k prvnímu kroku ke zdravému životnímu stylu inspiruje blogerka Andrea Pavelcová. Mladá psychiatrička a zakladatelka projektu Nevyhořím Zuzana Špačková se zase podělí o zkušenosti s odstřihnutím se od sociálních sítí, které jako nyní už bývalá blogerka nedávno absolvovala, a ukáže, jak na osobní růst skrze důležitou duševní hygienu. Promluví i Petr Ludwig, zakladatel institutu GrowJOB, jehož kniha Konec prokrastinace momentálně dobývá americký trh.

„Nemohli bychom pořádat konference o osobním růstu, kdybychom se sami někam neposunuli,“ představuje nový koncept nejen akce Osobní růst, ale i dalších, které letos GrowJOB Institute chystá, Aneta Martinek. „Eventů pořádáme během roku několik a chceme, aby každý z nich reprezentoval hodnoty, které se zákazníkům snažíme už 12 let předávat. Osobní růst i další konference se tak ponesou v duchu zero waste“ upřesňuje ještě. Konkrétní termíny konání všech akcí mohou zájemci průběžně sledovat na stránkách events.growjob.com.

Konference Osobní růst
Místo konání akce: Kino Scala, Moravské náměstí 127/3, Brno
Termín a trvání: 6. dubna, 9.30 – 16.30
Cena vstupenky: 1.290 Kč – 1.690 Kč
FB: www.facebook.com/events/2415878258698845
WEB: www.osobni-rust.com/konference

Zdroj a foto: GrowJOB