//Oblíbený Přehrady FEST odtajnil své interprety. V roce 2023 rozezní Vranov, Seč a Veselí nad Lužnicí WOHNOUT, MIG 21 nebo Pokáč!

Oblíbený Přehrady FEST odtajnil své interprety. V roce 2023 rozezní Vranov, Seč a Veselí nad Lužnicí WOHNOUT, MIG 21 nebo Pokáč!

Šestý ročník populárního rodinného festivalu Přehrady FEST, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti, zůstane v roce 2023 věrný Vranovu, Seči a Veselí nad Lužnicí. Příští rok to rozbalí na břehu přehrad hvězdy jako WOHNOUT, MIG 21, Horkýže slíže, Pokáč, UDG a mnoho dalších. Lístky na dva pohodové festivalové dny u vody už jsou nyní k zakoupení na prehradyfest.cz.

První tři srpnové víkendy nadcházejícího léta budou patřit koncertům u vody. Prázdninová série odstartuje 4.–⁠5. 8. na břehu nádrže ve Vranově nad Dyjí, 11.–⁠12. 8. pokračuje na přehradě Seč, 19. 8. pak ve Veselských Pískovnách. „Před šesti lety jsme začali s Přehradami ve Vranově, přezdívaném také Moravský Jadran. Postupně se nám podařilo vybudovat koncept akcí na krásných místech, kde se aktivním odpočinkem mohou bavit celé rodiny. Příštím rokem na tuto tradici kombinace koncertů a letní zábavy opět navážeme ve třech krajích a těšíme se, že si tuhle letní parádu mohou návštěvníci darovat už pod stromeček,” říká organizátor Přehrady FESTU Jaroslav Šafarik.

Pohodovou atmosféru na všech zastávkách zajistí na plážových pódiích skupina Wohnout s notoricky známými písněmi jako například Svaz českých bohémů, slovenští rockeři Horkýže slíže nebo kapela UDG s hity Hvězdář či Někam ven. S texty bavící všechny generace dorazí písničkář Pokáč, který nedávno úspěšně vyprodal O2 arenu. Hlavní sestavu programu doplní další výrazná jména české hudební scény – NEBE, ATMO music, Jakub Děkan, Sofian Medjmedj a Byt číslo 4.

Kromě našlapaného seznamu účinkujících se Přehrady FEST může pochlubit neméně bohatým doprovodným programem, který zaručí pořádnou porci letní zábavy. Chybět nebude ani program pro nejmenší – oblíbená Pigyáda s prasátkem PiGy. Na Vranově se návštěvníci mohou těšit na lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavku, půjčovnu koloběžek, kol, elektrokol, šlapadel i elektrolodí. K dispozici budou veslice, kanoe, kajaky a další plavidla, odvážnější kapitáni mohou vyrazit za doprovodu instruktora na plavbu jachtou. Na zbylých zastávkách rodinného festivalu bude možné brázdit hladinu na paddleboardu nebo na lodičkách. Seč pak nabízí adrenalinový zážitek v podobě wakeboardu.

Akční vstupenky jsou právě k dostání v síti xticket. Pořadatelé zároveň spouští předprodej ubytování a doporučují neváhat s nákupem. Ubytování mizí pod rukama. Více informací na www.prehradyfest.cz.

O Přehrady FEST
Přehrady FEST je dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel je to především víkend plný aktivit a zážitků. Divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale především pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Předprodej: https://xticket.cz/turne/31-prehrady-fest-2023
Facebook: www.facebook.com/prehradyfest
Instagram: www.instagram.com/prehrady_fest

Zdroj a foto: Přehrady FEST