//Největší vinařská obec u nás otevírá první dubnový víkend své sklepy. Blíží se oblíbená akce Ze sklepa do sklepa

Největší vinařská obec u nás otevírá první dubnový víkend své sklepy. Blíží se oblíbená akce Ze sklepa do sklepa

Po roce se opět milovníci dobrého vína mohou těšit na oblíbenou vinařskou akci Ze sklepa do sklepa 2023. Proběhne jako každý rok v největší vinařské obci v ČR ve Velkých Bílovicích. Užijte si akci a ochutnejte skvělá regionální vína v sobotu 1. dubna přímo s mistry vinaři v jejich sklepech i pod širým nebem mezi nimi.

Od 11 do 19 hodin se otevře celkem 50 vinných sklepů, kde můžete ochutnat stovky skvělých vín všech barev, s přívlastky i bez. To vše v unikátním sklepním městečku. Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v ČR. Vinice se zde pěstují na téměř 800 ha. Směrem na Čejkovice se nachází rozsáhlý areál vinných sklepů tvořen 37 ulicemi, 3 náměstíčky a celkem 650 sklepy.

Kolik stojí vstupenka a co vše zahrnuje?
Vstupenka stojí 1 900 Kč a v ceně vstupenky je 1 000 Kč na nákup vína (kupóny), neomezená degustace ve všech otevřených sklepech, sklenička, kterou si odnesete jako suvenýr domů, katalog s mapou, propiska, kapsička, káva, voda, autobusová doprava a doprovodný kulturní program. Kupóny můžete proměnit za vína po celý den konání akce a následující den v neděli 2.4. od 9 – 12 hod budete mít možnost zakoupení vín ve všech nabízených vinařstvích. Není podmínka uplatňovat kupóny tam, kde začínáte, ale právě tam, kde vám víno nejvíce chutnalo.

Pozor, i v den akce koupíte vstupenky pouze ONLINE pomocí prodejního portálu (https://eshop.velkobilovictivinari.cz/2-vstupenky). Nákup je snadný, zvládne to každý a hlavně ušetříte čas ve frontě. Na akci se fyzicky nikde prodávat nebudou. Zatím je jich dost. Lidem bez platné vstupenky (skleničky) vinaři nenalejí.

Elektronickou vstupenku předložíte u vinaře, kterého jste si vybrali při jejím nákupu a jehož jméno máte uvedené na vstupence. Po aktivaci dostanete v příslušném vinařství všechno, co potřebujete k příjemnému průběhu akce včetně kuponů na odběr vín. Utratit je můžete u libovolného vinaře.

Jak funguje autobusová doprava Ze sklepa do sklepa?
K návštěvě akce Ze sklepa do sklepa můžete využít svoz a odvoz z ubytovacích kapacit ZDARMA . Při zakoupení vstupenky je možné využít kyvadlovou autobusovou dopravu z celkem 9 zastávek v katastru Velkých Bílovic.

Odjezdy a příjezdy autobusů od ubytovacích kapacit jsou zveřejněny na našich stránkách ZDE. Upozorňujeme, že odjezdy a příjezdy autobusů budou aktualizovány týden před konáním akce.

Autobusy/odjezdy ze všech ubytovacích zařízení a také večerní odjezdy jsou ZDARMA a nejsou součástí vstupenky.
Velkobílovičtí vinaři proto neručí za správné časy odjezdů a zda autobusy kapacitně zvládnou reagovat na aktuální počet účastníků a zájemců o odvoz.

Vše, co potřebujete vědět o akci ZE SKLEPA DO SKLEPA, najdete na webu (https://www.velkobilovictivinari.cz/akce/ze-sklepa-do-sklepa).

Zdroj: Velkobílovičtí vinaři, www.velkobilovictivinari.cz
Foto: BRNO today