//Největší vinařská obec u nás opět otevře své sklepy. Blíží se oblíbená akce Ze sklepa do sklepa 2024

Největší vinařská obec u nás opět otevře své sklepy. Blíží se oblíbená akce Ze sklepa do sklepa 2024

Po roce se opět milovníci dobrého vína mohou těšit na vyhledávanou vinařskou akci Ze sklepa do sklepa 2024. Proběhne jako každý rok v největší vinařské obci v republice ve Velkých Bílovicích. Užijte si akci a ochutnejte skvělá regionální vína v sobotu 6. dubna přímo s mistry vinaři v jejich sklepech i pod širým nebem mezi nimi.

Od 11 do 19 hodin se otevře více než 50 vinných sklepů, kde můžete ochutnat stovky skvělých vín všech barev, s přívlastky i bez. To vše v unikátním sklepním městečku. Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v ČR. Vinice se zde pěstují na téměř 800 ha. Směrem na Čejkovice se nachází rozsáhlý areál vinných sklepů tvořen 37 ulicemi, 3 náměstíčky a celkem 650 sklepy.

Kolik stojí vstupenka a co vše zahrnuje?
Cena vstupenky zůstává stejná, jako loni. Vstupenka stojí 1 900 Kč, kdy v ceně vstupenky je 1 000 Kč na nákup vína v podobě kupónů, neomezená degustace ve všech otevřených sklepech, sklenička, kterou si odnesete jako suvenýr domů, katalog s mapou, propiska, kapsička, káva, voda, autobusová doprava a doprovodný kulturní program. Kupóny můžete proměnit za vína po celý den konání akce a následující den v neděli 7.4. od 9 – 12 hod budete mít možnost zakoupení vín ve všech nabízených vinařstvích. Není podmínka uplatňovat kupóny tam, kde začínáte, ale právě tam, kde vám víno nejvíce chutnalo.

Pozor, i v den akce koupíte vstupenky pouze ONLINE pomocí prodejního portálu (https://eshop.velkobilovictivinari.cz/2-vstupenky). Nákup je snadný, zvládne to každý a hlavně ušetříte čas ve frontě. Na akci se fyzicky nikde prodávat nebudou. Zatím je jich dost. Lidem bez platné vstupenky (skleničky) vinaři nenalejí.

Elektronickou vstupenku předložíte u vinaře, kterého jste si vybrali při jejím nákupu a jehož jméno máte uvedené na vstupence. Po aktivaci dostanete v příslušném vinařství všechno, co potřebujete k příjemnému průběhu akce včetně kuponů na odběr vín. Utratit je můžete u libovolného vinaře.

V rámci akce můžete navštívit všechny otevřené sklepy a kulturní program. Doporučujeme stažení naší bezplatné mobilní aplikace – která vám usnadní orientaci mezi sklepy.

Vše, co potřebujete vědět o akci ZE SKLEPA DO SKLEPA, najdete na webuhttps://www.velkobilovictivinari.cz/akce/ze-sklepa-do-sklepa.

Zdoj: Velkobílovičtí vinaři
Foto: BRNO today