//Navštivte lokální e-shop SCANDIshop.cz v Olympii a neváhejte se posadit

Navštivte lokální e-shop SCANDIshop.cz v Olympii a neváhejte se posadit

Pokud je vám styl skandinávského bydlení blízký, možná znáte lokální e-shop s nábytkem SCANDIshop. Do 4. května najdete v brněnské Olympii vystavené oblíbené produkty z e-shopu, které si můžete osahat i vyzkoušet. Stavte se v tomto útulném koutku a neváhejte se posadit!

Scandi styl se hodí dovnitř i na zahradu

Na SCANDIshopu (www.scandishop.cz) najdete interiérový i zahradní nábytek v čistém a jednoduchém skandinávském stylu. Velkým letošním trendem jsou například závěsná křesla, neboli “vajíčka”, která jsou hravým a přitom praktickým doplňkem klasického nábytku. Hodí se jak do obývacího pokoje, tak na balkon a terasu.

Scandi doplňky jsou především praktické

Nepřeplácat interiér a využít vše na maximum. Do skandinávského stylu se hodí především praktické a funkční doplňky jako svíčky, lucerny, proutěné koše, vlněné deky a lněné povlaky polštářky. A nejstylovější zahradní doplněk? Přeci přenosné kovové ohniště.

Proč je skandinávský styl stále oblíbenější?

Skandinávský styl se stále častěji obtiskává do českých domácností. Využívá přírodní materiály a jemné, líbivé pastelové barvy. Pokud takto jednoduché a minimalistické kousky kombinujete dohromady, prakticky nikdy neuděláte chybu. Pravý skandinávský domov ale tvoří hlavně prosvětlenost a vzdušnost. Doporučujeme proto vsadit jen na pár opravdu funkčních a kvalitních produktů, které interiér zbytečně nezaplácnou.

Zdroj a foto: www.scandishop.cz