//Mezinárodní přehlídka živých soch v kulisách parku zámku Slavkov-Austerlitz

Mezinárodní přehlídka živých soch v kulisách parku zámku Slavkov-Austerlitz

Desítky živých soch v souznění s desítkami soch barokních v kulisách parku zámku Slavkov-Austerlitz, nejmohutnějšího barokního zámku na Jižní Moravě.

Skupina Živé sochy Sinela a Zámek Slavkov Austerlitz jako jediní pořadatelé Festivalu živých soch v České republice Vás zvou do areálu zámku Slavkov – Austerlitz v sobotu 25. května 2024.

Přehlídka živých soch a bodyartu je fascinující podívanou znázorňující, kam až je lidská představivost schopna posouvat hranice tvořivosti a umění. Jedinečnost celé akce spočívá především ve spojení umění živých soch a bodyartu – malby na tělo, kdy návštěvníci mohou prakticky v přímém přenosu sledovat vznik uměleckého díla. Umělci představující živé sochy a uznávaní bodyart malíři k nám zavítají nejen z České republiky, ale i z nejrůznějších zemí světa.

Krása areálu zámeckého parku ve francouzsko-anglickém stylu ještě víc podtrhne pestrost a originalitu naší události a stane se tak netradičním a jedinečným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky umění a ladnosti.
Stanete se součástí poroty, která rozhodne o mezinárodním vítězi klání o nejlepší živou sochu a nejlepšího bodyart umělce.

Můžete se těšit na koncert kapely The Shookies, která vystoupí během festivalu. V doprovodném programu je zahrnuta dětská zóna, soutěže pro veřejnost, food zóna a řemeslný jarmark. Soutěžte s námi o nejlepší fotografii pořízenou na Festivalu živých soch. Více už se dozvíte na www.festivalzivychsoch.cz

Zdroj a foto: Živé sochy Sinela