//Mangová masáž, peeling, maska i nápoj. To je nová zážitková masáž v Tawanu

Mangová masáž, peeling, maska i nápoj. To je nová zážitková masáž v Tawanu

V tomto díle našeho seriálu o masážích vám představíme thajskou masáž Mango Splash Oil. Stejně jako v předchozích měsících soutěžíme o tuto časově omezenou masáž. Tentokrát rovnou o dvouhodinovou masáž. O relax se postarají profesionální thajští maséři z TAWAN Barceló Brno Palace.

Mango Splash Oil
Je unikátní časově omezená zážitková masáž. Výjimečná terapie celého těla trvající celé dvě hodiny provoněná vůní a chůtí manga. Masáž probíhá za použití mangového peelingu, masáž obličeje a mango maska. Olejová masáž celého těla mango olejem. Chlazný mangový čaj a mangová limonáda na osvěžení. Příjemná mangová vůně doprovázející celou proceduru dodá radost do života.

Kdy masáž využít
• Jedná se o časově omezenou zážitkovou relaxační olejovou masáž vhodnou pro všechny věkové kategorie i pohlaví.
• Přispívá k uvolnění stresu, napětí a přepracování.
• Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Průběh masáže
• Doporučujeme využít jednorázové spodní prádlo nebo být zcela nazí. Své spodní prádlo si můžete nechat, ale nejsme schopni zaručit, že nedojde k jeho znečištění. Dámám, pro větší pohodlí, doporučujeme svléknout podprsenku.
• Až budete připraveni na začátek masáže, položíte se hrudí na masážní stůl a přikryjte si intimní partie ručníkem.

Obecné informace
• Intenzitu masáže si zvolte na recepci a upravujte sami během masáže komunikací s masérkou.
• Ideálně nejezte minimálně hodinu před masáží.
• Při této masáži nepoužíváme horké bylinky.
• Tuto masáž lze využít v salonu Italská, Rooseveltova, Vyšehrad, Říčany a Brno.
• Doporučené opakování 1× za dva týdny dokud je v nabídce;-).
• Vyzkoušejte tuto masáž ve dvou – https://www.tawan.cz/masaze-pro-dva
• Jste u nás poprvé? Veškeré dotazy najdete zodpovězené zde – https://www.tawan.cz/faq-prvni-navsteva#tabs-2

O thajských masáží
Umění thajské masáže se praktikuje v téměř nezměněné podobě déle než dva tisíce let. Za zakladatele je považován Buddhův blízký přítel a lékař Jivaka. Jeho léčebné metody doplněné tradiční čínskou medicínou a také starověkou indickou Ájurvédou rozvíjeli buddhističtí mniši v thajských chrámech. Právě kontakt se světovými medicínami ovlivňoval charakter thajských masáží od starověku až do dnešních dní. Thajská masáž je založena na léčebné teorii vnitřních energetických drah zvaných Sen, jimiž zásobujeme vlastní tělo životní energií. Šetrným protlačováním energetických center a protahováním se energie dostává do pohybu po celém organismu. Thajská masáž mírní bolest a ulevuje od stresu. Velmi často se také využívá jako pravidelná prevence a ochrana zdraví. Uvolňuje napětí, posiluje nervový systém, klidní mysl a navozuje pocit harmonie. Thajské masáže obnovují vnitřní rovnováhu celého těla.

TAWAN Barceló Brno Palace
Vychutnejte si výjimečné thajské masáže v samém centru Brna na Šilingrově náměstí v historické a unikátní budově hotelu Barceló Brno Palace. Samostatným vchodem z ulice nedaleko tramvajové zastávky vstoupíte do světa, ve kterém se nespěchá a ve kterém naleznete ztracenou vnitřní energii. Masáže jsou určeny nejen hotelovým hostům, ale samozřejmě všem příchozím.

TAWAN Barceló Brno Palace,Šilingrovo náměstí 265/2, 602 00 Brno
Tel.: (+420) 720 202 232
E-mail: brno@tawan.cz
Web: https://www.tawan.cz
Facebook: https://www.facebook.com/tawan.brno/

Zdroj a foto: TAWAN Barceló Brno