//FitnessDarky.cz je brněnská rodinná firma se zaměřením na svět fitness a zdraví

FitnessDarky.cz je brněnská rodinná firma se zaměřením na svět fitness a zdraví

Rádi doporučujeme a podporujeme lokální firmy. V květnu vám představíme brněnskou rodinnou firmu FitnessDarky.cz, která se zaměřuje na svět fitness a zdraví, jedinečné dárečky a svět jedlého hmyzu. Spolupracuje z velké části s brněnskými výrobci a dodavateli.

V prodejně, která se nachází na Srbské 32 v Krpoli, také pořádají různé akce pro širokou veřejnost typu ochutnávek, se snahou tvořit brněnskou komunitu, která má zájem o zdravý životní styl a udržitelnost.

„Jsme tu pro každého, kdo hledá nevšední dárek pro toho, kdo už má vše, nebo ho nelze tak snadno něčím potěšit. Poradíme vám pokud hledáte ty správné suplementy či pomůcky na cvičení, nebo pokud si pouze chcete udělat radost novým ořechovým máslem či oblečením do fitka. Na trhu jsme od roku 2015 a jsme si jisti, že umíme poradit každému, jak začít žít zdravě a udržet si správný životní balanc,” poznamenává Tereza z FitnessDarky.cz .

Nabídka v kamenné prodejně i e-shopu je velká, a proto jsme se zeptali, co zákazníci nejčastěji nakupují?
„Mezi nejoblíbenější produkty z naší nabídky patří nejvíce suplementy na cvičení a vitamíny, ale také produkty z jedlého hmyzu. Nově je velkým hitem první 100% veganské české jerky vyráběné v Brně. Velmi oblíbené jsou fit dárkové originální balíčky šité na míru, fitness oblečení a spodní prádlo, šperky se sportovní tematikou. Najdete u nás i zdravé pochoutky jako tyčinky, ovoce, chipsy a preclíky a také suroviny pro zdravé vaření, knihy o výživě a kuchařky a samozřejmě i sportovní vybavení. Jsme tu pro vás a těšíme se, až se uvidíme,” poradila nám Tereza z FitnessDarky.cz.

Zdroj a foto: FitnessDarky.cz