//Druhý duben? To na akci Ze sklepa do sklepa určitě budem!

Druhý duben? To na akci Ze sklepa do sklepa určitě budem!

Vaše oblíbená akce Ze sklepa do sklepa se po dvou letech vrací v plné parádě. Užijte si ji v sobotu 2. dubna přímo s mistry vinaři v jejich sklepech i pod širým nebem mezi nimi.

Od 11 do 19 hodin se otevře celkem 52 vinných sklepů, kde můžete ochutnat stovky skvělých vín všech barev, s přívlastky i bez. To vše v unikátním sklepním městečku v naší největší vinařské obci.

Pozor, i v den akce koupíte vstupenky pouze ONLINE pomocí našeho prodejního portálu – eshop.velkobilovictivinari.cz/2-vstupenky. Trvá to minutku, je to jednoduché a zvládne to každý. Na akci se fyzicky nikde prodávat nebudou. Zatím je jich dost. Lidem bez platné vstupenky vinaři nenalejí.

Elektronickou vstupenku předložíte u vinaře, kterého jste si vybrali při jejím nákupu a jehož jméno máte uvedené na vstupence. Po aktivaci dostanete v příslušném vinařství všechno, co potřebujete k příjemnému průběhu akce včetně kuponů na odběr vín. Utratit je můžete u libovolného vinaře.

Máte problémy s orientací? Nejste sami a organizátoři vás v tom nenechají. Stáhněte si bezplatnou mobilní super apku, která vám pohyb ve sklepních uličkách hodně usnadní.

Vše, co potřebujete vědět o akci ZE SKLEPA DO SKLEPA, najdete na webu, a to včetně ubytování a kyvadlové autobusové dopravy s 9 zastávkami, která je zdarma. Zajištěno je bohaté občerstvení.

Tak na brzkou viděnou a na zdraví.

Zdroj a úvodní foto: Velkobílovičtí vinaři /www.velkobilovictivinari.cz