//Charitativní bazar BE CHARITY ve Vaňkovce po osmé přispěje na dobrou věc

Charitativní bazar BE CHARITY ve Vaňkovce po osmé přispěje na dobrou věc

Od 24. do 26. listopadu se v Galerii Vaňkovka uskuteční již osmý ročník charitativního bazaru BE CHARITY. Na něm si mohou návštěvníci pořídit řadu módních kusů věhlasných světových značek. Veškerý výtěžek z akce poputuje na financování nákladů neurorehabilitace tříletého Deniska, který se narodil s vážnou genetickou poruchou mentálního a motorického vývoje.

„Letošní ročník charitativního bazaru je již osmým v pořadí, který ve spolupráci s Barbarou Nesvadbovou, Pavlínou Saudkovou a jejich Nadačním fondem Be Charity pořádáme. Jsme velmi pyšní, že se díky zájmu veřejnosti podařilo v předchozích letech přispět na rehabilitace a rehabilitační pomůcky pro handicapované děti částkou převyšující jeden milion korun,“ uvádí Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka.

Samotný Be Charity Shop najdou návštěvníci v druhém nadzemním podlaží nákupního centra, konkrétně u vchodu z ulice Úzká, mezi obchody C&A a Reserved. V něm si budou moci pořídit módní kusy známých světových značek a osobností jako Max Mara, Hugo Boss, Stella McCartney, Ralph Lauren Polo, Tommy Hilfiger a dalších.

V sobotu 25. listopadu od 14 hodin pak návštěvníky čeká zajímavý program. Mohou se pobavit u talkshow, v níž reportérka CNN Prima News Simona Dočkalová vyzpovídá spisovatelku a zakladatelku nadace Barbaru Nesvadbovou, uznávanou návrhářku Liběnu Rochovou nebo muzikálové herce Dušana Vitázka a Ivanu Vaňkovou. Ti program později doplní i hudebním vystoupením. Poté bude mít veřejnost možnost setkat se přímo s Bárou Nesvadbovou a nechat si například podepsat některou z jejích knih.

Návštěvníci obchodního centra budou od sobotní 11. hodiny rovněž moci ochutnat speciální charitativní menu, které si pro ně společně s Markétou Hrubešovou připraví Tripoli Restaurant. Podstatná část výtěžku půjde opět na charitativní účely.

Bližší informace k akci naleznete zde.

Zdroj a foto: Be Charity