//Amici Pizza & Burgers už 7x v Brně, nově také na Lesné

Amici Pizza & Burgers už 7x v Brně, nově také na Lesné

Ve čtvrtek 19. srpna slavnostně otevřel brněnský food delivery koncept už 7. pobočku v Brně, tentokrát na Lesné v novém nákupním areálu na Okružní 5. To znamená, že milovníci dobrého jídla budou mít Amici ještě blíž a rozvoz po Brně bude ještě rychlejší. V celkovém počtu jde o 17. pobočku a tím Amici letos ještě nekončí, už za měsíc se chystají dobýt svými burgery a pizzou Prahu.

Na pobočce na Lesné si můžete posedět v moderním bistru a vychutnat si tak burger právě sundaný z grilu, pizzu ještě horkou z pece a další speciality, které jinde, než v Amici neochutnáte. Samozřejmostí je osobní odběr jídla a rozvoz v zóně, pod kterou spadá Lesná, Maloměřice, Soběšice, Útěchov a Bílovice nad Svitavou. Na pobočce se na vás těší skvěle sehraný tým pod vedením franšízantů Kuby a Moniky, kteří jsou sice nejnovějšími franšízovými partnery, ale mají již mnoho zkušeností z provozu Amici z pobočky v Králově Poli, kde oba dříve pracovali, a kde také vznikl nápad na otevření vlastní pobočky. Hned po prvním týdnu je jasné, že právě na Lesné něco takového chybělo, protože bistro je stále plné a kurýři se nezastaví. A co vlastně Amici odlišuje od konkurence? “Jsou to především čerstvé suroviny té nejvyšší kvality, které jsou dále zpracovávány podle tradičních, ale i inovativních receptur! V naší nabídce si tak můžete vybrat z klasických jídel, nebo vyzkoušet ty, které u konkurence jen těžko seženete. Osobně doporučuji ochutnat jednoho z festivalových vítězných burgerů nebo unikáty jako Amici Sticks – tyčinky z vyššího pizzového těsta, které miluje snad každý, kdo je ochutnal!” Sděluje Roman Zajíc, spolumajitel a zakladatel Amici.

A které burgery a pizza se zatím objednávají nejvíce, nám prozradil provozovatel franšízy Jakub Vlk. “Z burgerů je to právě festivalový vítěz Red Slice, ve kterém je plátek dehydratované rajčatové omáčky, chips z parmazánu a cheddaru, vypečená RAW slanina, nakládaná cibulka, pořádný kus hovězího masa, cheddar a to vše doplněno domácí dijonézou. Mezi pizzami převládají klasiky, ale je vidět, že naše zákazníky zajímají i pizzy, které u konkurence najdete, jako je pizza Level 10 inspirovaná naším Level 10 burgerem.”

Tak jestli máte hlad, Amici je už i na Lesné jasná volba! Objednávejte na www.amici.cz nebo na telefonním čísle +420 840 100 100. Chcete také svou pobočku Amici? Podrobné info najdete na https://www.amici.cz/fransizing/.

Zdroj a foto: Amici