//8 brněnských podniků, které bojují proti vzniku zbytečného odpadu

8 brněnských podniků, které bojují proti vzniku zbytečného odpadu

V našem předchozím článku jsme vám představili nejen projekt REkrabička, ale také podniky Padagali, Forky´s a Mediteran, které jsou do tohoto systému vratných znovu použitelných obalů na jídlo zapojeny, a pomáhají tak omezit vznik odpadu ve svých provozovnách. Dnes vám představíme dalších 8 brněnských podniků, ve kterých REkrabičky najdete a můžete spolu s nimi udělat krok k udržitelnosti.

Fabrik Food Factory
Malé bistro velikosti garáže v neotřelém industriálním designu se skvělou kávou a velkým výběrem jídla i pro vegany a vegetariány. Čeká vás tu milá a příjemná obsluha, a podle recenzí byste rozhodně měli vyzkoušet místní curry, polévky a plněné brambory.

La Strada
Nevšední restaurace a pizzerie, která směřuje k italské kuchyni, takže si tady pochutnáte na vynikající pizze. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci steaků, ryb, čerstvých salátů a spousty dalšího. Doménou tohoto podniku je příprava jídel z kvalitních surovin a perfektní obsluha.

Garden Food Concept
Malá restaurace, která se snaží vařit jídlo poctivě, s trochou nápadu a bez zbytečné chemie. Oceníte tady příjemný interiér i krásnou venkovní zahrádku.

Vegalité
Stálice brněnského gastro nebe, která už od roku vaří skvělá veganská a vegetariánská jídla s bezlepkovými možnostmi. Restaurace byla už i několikrát oficiálne oceněna pro svou kvalitu a koncepci.

4 pokoje
Snídaňové bistro, polední restaurace, noční bar. To vše a mnohem víc vám tenhle podnik nabídne. Jídlo ocení i ti největší gastro znalci a porce největší jedlíci. K tomu přidejte skvělý servis, jedinečný interiér s atmosférou, a máte dokonalý popis 4pokojů.

Chilli Tree Brno
Podnik, který ocení všichni milovníci asijské “pouliční” kuchyně. Najdete tu zdravá a pečlivě připravená jídla se speciálními domácími omáčkami, jen z těch nejlepších a čerstvých surovin. Velkým benefitem tohoto podniku je i skvělá obsluha a přátelské prostředí.

Seven Food
Bistro v budově u Zlaté Žáby, ve kterém si pochutnáte na skvělém obědovém menu. Poctivé porce a skvělá chuť zaručena.

Muffiny Brno
Čistě rodinný podnik, který si zakládá na kvalitě, pečlivém výběru surovin a poctivé práci. Přesvědčit se o tom můžete ochutnáním místního obědového menu, které vás rozhodně nezklame.

Více informací o prjektu REkrabička najdete na www.rekrabicka.cz

Zdroj: REkrabička
Úvodní foto: Muffiny Brno
Foto: 4 pokoje