//V Brně se otevřel první zážitkový hotel u nás

V Brně se otevřel první zážitkový hotel u nás

Objevujte, hrajte si a plňte si svá přání. Co zkusit strávit noc v netradičním hotelu ANYBODY: Hotel, který neexistuje!?

V Brně na Zelňáku můžete zažít noc, na kterou jistě nikdy nezapomenete. Že se jedná o začátek něčeho originálního a novátorského jsme věděli po první návštěvě hotelu Anybody. Prozatím bylo však možné pokoje prohlédnout a poslechnout si výklad ke každému z nich od samotného majitele, což bylo velmi zajímavé. Koncept zážitkového hotelu Anybody je vskutku netradiční, žádné šedobílé a strohé vybavení v něm tedy rozhodně nečekejte. Ba naopak, v každém z pěti pokojů můžete prožít noc, podle Vašeho scénáře a aktuální nálady. Bude záležet jen na Vás, jak si s jednotlivými kulisami a rekvizitami pohrajete. Život je zábava a majitel se toho při tvorbě pokojů zajisté držel, protože zde zažijete cokoliv, jen nudu bychom jistě vyloučili. Navíc máme informaci, že pokojů se chystá více.

Z některých apartmánů je dehberoucí pohled na Zelný trh, kde v současné době probíhá Advent na Zelňáku.

Celé to má na svědomí Adam Vodička, psycholog, Pandí principál a jeden z „Lidí z Baru“. Spolu s týmem se v Brně podepsal už pod řadu dnes již brněnských legendárních podniků, projektů a produktů. První z barů byl Bar, který neexistuje, nejdivnější český bar Super Panda Circus, skoro nonstop jménem 4pokoje, znovuzrozenou brněnskou legendu Whiskey Bar, dýmkovou art lounge Slast, průkopnický vánoční Turbomošt, letní lásku Na Brno dobrý a berlínskou limonádu z Brna Zázračnou.

Velmi nás zaujal pokoj s nádechem dobrodružství a hazardu, ve stylu Jamese Bonda, ono, kdo by si nechtěl zahrát na Bonda a Bond girl, že ano? A to nejlepší závěrem, od páteční půlnoci, až do pondělní můžete zakoupit na webu hotelu kupon se slevou a zažít tak noc v Anybody mezi prvními hosty. Věříme, že v hotelu na tomto místě vznikne mnoho ojedinělých příběhů či nocí, které nikdy neexistovaly nebo?

Napsal/a: Michaela, Tomáš
Foto: BRNO today, Hotel Anybody