//Zahájení výstavy BODY WORLDS – CYKLUS ŽIVOTA je z epidemiologických důvodů odloženo

Zahájení výstavy BODY WORLDS – CYKLUS ŽIVOTA je z epidemiologických důvodů odloženo

Pořadatel výstavy BODY WORLDS – CYKLUS ŽIVOTA, která měla být slavnostně zahájena 24. 9. na Výstavišti v Brně, se rozhodl na základě doporučení a nařízení vlády její otevření odložit. Zhoršující se epidemiologická situace by mohla ohrozit zdraví nejen návštěvníků, ale také pracujícího personálu včetně mediků, kteří měli výstavou provázet a demonstrovat návštěvníkům správné provádění základů první pomoci. 

„Je nám to nesmírně líto, do poslední chvíle jsme věřili, že epidemiologická situace nebude eskalovat a výstavu otevřeme v plánovaném termínu. Bohužel to v této chvíli není možné, respektujeme proto doporučení vlády a výstavu neotevřeme. Nechceme návštěvníky vystavovat jakémukoli riziku. Součástí výstavy mělo být i odborné školení provádění první pomoci, které se bez osobního kontaktu neobejde,“ informuje za pořadatele, společnost JVS Group Květa Havelková.

Výstava Body Worlds je sice na Výstavišti Brno, pavilon C, zcela dokončená, všechny její exponáty pocházejí výhradně z těl evropských dárců, ale termín zahájení pro návštěvníky je prozatím odložen na neurčito. O vývoji a novém termínu zahájení provozu bude pořadatel širokou veřejnost informovat v médiích a na webu www.bodyworlds.cz a Facebooku výstavy. Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a návštěvníci je mohou využít kdykoli po zahájení výstavy. 

„Omlouváme se všem návštěvníkům i školním skupinám, které se na výstavu těšili. Výstava je sice dokončená a připravená ke spuštění, jen musíme počkat na vhodnější dobu jejího otevření pro veřejnost. Všichni věříme, že se tak stane co nejdříve. Prosím, zachovejte nám přízeň. Pokud již máte zakoupené vstupenky, zůstávají platné pro návštěvu v termínu dle Vašeho výběru po jejím otevření. Za celý tým výstavy přejeme všem pevné zdraví a těšíme se na Vás v příznivějších časech“, doplňuje za pořadatele výstavy Květa Havelková.

Předprodej vstupenek na výstavu Body Worlds pokračuje až do zahájení výstavy. Tyto vstupenky jsou bez časového omezení, a navíc svého držitele opravňují k přednostnímu vstupu na výstavu. Ke každé této VIP vstupence zakoupené v předprodeji získají návštěvníci na výstavě dárek v hodnotě 100 Kč jako poděkování za projevenou důvěru a podporu výstavy. O aktuálním datu zahájení výstavy budeme všechny návštěvníky neprodleně informovat.

Sledujte aktuality na webu www.bodyworlds.cz

Zdroj a foto: Body Worlds