//Za každý produkt 10 stromů. Brněnský obchod s udržitelnou módou Happy Nature mění svět k lepšímu.

Za každý produkt 10 stromů. Brněnský obchod s udržitelnou módou Happy Nature mění svět k lepšímu.

Dbáte při nákupu oblečení na složení a původ materiálu? Tak to oceníte nabídku obchodu Happy Nature, který sídlí v brněnských Maloměřicích. Nabízené oblečení splňuje mezinárodní certifikace, např. GOTS, a navíc je za každý zakoupený produkt vysazeno 10 stromů. Pokud se u nich tedy rozhodnete nějaký ten kousek koupit, přispějete tak velkou částí k zalesňování planety.

Za celým projektem Happy Nature stojí Míša a Jirka, kteří se mimo jiné snaží též inspirovat ke sběru odpadu. „Na našich webových stránkách naleznete kromě nabídky produktů také odpadkovou mapu, kde se snažíme ostatní motivovat ke sběru odpadu. Pořádáme jak společné sběry odpadu, tak sázení stromů. Na jaře chystáme více akcí v okolí Brna, konkrétní místo a čas dáme určitě vědět na našich facebookových stránkách,“ říká spoluzakladatelka projektu Míša.

V nové podzimní kolekci naleznete dámské i pánské mikiny z příjemné bio bavlny a rec. polyesteru, slušivé čepice, moderní raglany nebo novinku dámské hřejivé mikinošaty. Kromě široké nabídky kousků s potiskem nabízí Happy Nature také mnoho kousků bez potisku. Všechny produkty najdete také na e-shopu www.happynature.cz

Zdroj a foto: Happy Nature