//Sezóna food festivalů právě začíná. Jaké nás čekají na jaře v Brně?

Sezóna food festivalů právě začíná. Jaké nás čekají na jaře v Brně?

Sezona food festivalů a teplé počasí se nám skvěle doplňují, ochutnejte v Brně výtečné burgery či exotické speciality. V Brně se na jaře uskuteční hned několik food festivalů a my Vám je teď představíme.

Ochutnej svět 2018

V sobotu 28.4. se těště na třetí ročník festivalu Ochutnej Svět, který se ponese v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa.
Festival Vám nabídne přes 40 zástupců identické kuchyně z různých kontinentů na jednom místě a bohatý program. Nenechte si ujít cooking show v čele s akutálně nejsledovanější foodblogerkou a kuchařkou s Kamilou Rundusovou alias Kamu.

Více informací o účinkujících a programu, nalezte zde: https://www.facebook.com/events/145049942846125/

Extrem food festival

Zajímá Vás exotické jídlo a pokrmy? Přijďte 12.5. na Extrem Food Festival do parku Lužánky. Festival bude zahájen v 10:00 hod. A připraví Vám silný gastronomický zážitek v podobě hmyzí, světové a exotické kuchyně. Kdo by rád poobědval hada, pavouka, žáby, šneky, pařáty, štíra nebo krokodýla, směle do toho. My Vám přejeme hlavně silné žaludky a pochlubte se nám fotkami na náš Facebook BRNO today.

Vstupneky k zakoupení zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/12216-extrem-food-brno

Lužánecký Guláš Fest 2018

Pokud Vás pohled na hmyzí kuchyni odradí a dostanete chuť na poctivou českou kuchyni, máme skvělý tip. Současně se totiž v parku Lužánky uskuteční SLAVNOSTI GULÁŠE. Předpokládaná účast patnácti čtyřčlenných soutěžních týmů poskytuje záruku rozmanitosti a určitě si každý najde ten svůj NEJLEPŠÍ guláš.

Více o akci zde: https://www.facebook.com/events/781296548745191/

Burger Festival u Vaňkovky

Tradiční Burger Festival startuje 18. 5. 2018 v 10:00 hod u brněnské nákupní galerie Vaňkovka, kam máte vstup zdarma. Festival můžete navštívit po celé tři dny, a do syta si tak užít chuť božských burgerů. Jste vybíraví? Pak se připravte na dlouhý den. Nabídka bude vskutku pestrá, protože se na Vás těší přes 40 burger specialistů.

Poctivý a chutný burger si žádá dobré pivo. O pivní stany nebude nouze a pro fanoušky American drinks máme také dobrou zprávu.

Organizátoři myslí na všechny, a proto si na své mohou přijít i vegetariáni a vegani. A pokud jste orientováni spíše na sladké a milujete kávu za každých okolností, i pro Vás bude festival lákavý.

Nám se líbí možnost vlastnoruční přípravy burgeru tak, jak Vám napoví Vaše chuťové buňky. Celý víkend budete mít dále možnost vyzkoušet si přípravu hranolek s profesionály svého oboru.

O zábavu pro děti se postará tým z Bongo Brno!

https://www.facebook.com/events/593650804301134/

 
Napsal/a: Michaela
Foto: BRNO today