//Setkání osudu v tramvaji: Žena narazila na muže, který jí údajně ukradl boty

Setkání osudu v tramvaji: Žena narazila na muže, který jí údajně ukradl boty

Pondělní dopoledne v Žabovřeskách se pro jednu dvaačtyřicetiletou ženu proměnilo v nečekané drama. Když cestovala tramvají, poznala mezi cestujícími muže, který jí údajně odcizil boty z chodby před jejím bytem. Boty, které zmizely, měly hodnotu přibližně dva a půl tisíce korun.

Žena neváhala a na zastávce městské hromadné dopravy přivolala hlídku strážníků. Ti okamžitě muže vyzvali, aby vystoupil z tramvaje, a začali zjišťovat, zda má dotyčný u sebe zmíněnou obuv. Pětatřicetiletý muž skutečně vytáhl z batohu tenisky, které žena přesně popsala. Majitelka bot si je poznala i podle atypických vložek do bot, které v nich měla.

Muž však strážníkům tvrdil, že boty neukradl on, ale jeho kamarád, kterého znal pouze křestním jménem. Když strážníci ověřili jeho osobní údaje, zjistili, že na muže byl vydán zatykač.

Na základě tohoto zjištění strážníci předali muže policistům a podezření z majetkového přestupku oznámili úředníkům. Tento incident opět ukázal, že ostražitost a rychlá reakce mohou vést k dopadení pachatelů a zajištění spravedlnosti.

Zdroj: MPB
Ilustrační foto: BRNO today