//Pár si pro důvěrnosti vybral místo v centru Brna

Pár si pro důvěrnosti vybral místo v centru Brna

Nevhodné místo si pro chvíle vzájemné sounáležitosti vybral roztoužený pár v Brně. Muž se ženou se v úterý odpoledne uchýlili do parku pod Mahenovým divadlem, kde si vášnivě opláceli náruživé dotyky.

Ve víru touhy si zvolili plochu v ústraní, která je však dokonale nechránila před pohledy kolemjdoucích. Po chvíli je tak zpozoroval svědek, který na lince 156 zdvořile a věcně popsal, co vidí. Muž prý ženu na trávníku začal svlékat a očividně neměl v úmyslu zůstat jen u toho. Volající měl ale dojem, že žena je podivně odevzdaná a pravděpodobně i opilá, a nebyl přesvědčený o tom, že s praktikami skutečně souhlasí. Na místo proto přispěchala i jedna z nedalekých hlídek městské policie.

Na pětapadesátileté ženě bylo znát, že ji vyrušení nepotěšilo, a strážníky ujistila, že ví naprosto přesně, co dělá. Jasné to bylo i jim, protože už měla džíny stažené do půli stehen. V tu chvíli osamocené dvojici tedy vysvětlili, že prostranství v centru města není nejlepší místem pro intimnosti. Žena doporučení nejprve respektovala a spolu se svým třiačtyřicetiletým slovenským doprovodem se odebrala pryč.

Na místo ji to ale pravděpodobně táhlo, protože už po půlhodině přijali strážníci telefonát o silně opilé ženě s částečně svlečenými kalhotami, která přišla do parku a sotva se držela na nohou. Byla to opět ona a strážníkům nadýchala 3,5 promile alkoholu. Nechali ji proto převézt na záchytnou stanici.

Zdroj: MPB
Ilustrační foto: BRNO today