//Konec týdne bude teplý a neděle ideální pro výlet

Konec týdne bude teplý a neděle ideální pro výlet

Jak jsme již začátkem týdne avizovali, konec týdne bude teplotně nadprůměrný a velmi teplý. Víkendové teploty budou zatím nejvyšší v tomto roce.

Dnes ve čtvrtek 8. března bude přes den sice převážně oblačno, avšak teploty už po celý den výrazně nad nulou a to v rozmezí 7 až 9 °C. Po celý den bude foukat slabý vítr od západu. Noční teploty by se neměly dostat pod nulu.

V pátek 9. března bude sice zataženo, místy slabý déšť. Denní teploty však opět vyšší a to v rozmezí 9 až 11°C. Noční teploty se ještě ojediněle mohou dostat k -1 °C.

V sobotu 10. března bude už pouze zataženo, bez deště. Denní teploty obdobné pátečním a to v rozmezí 8 až 10 °C. Noc na neděli už bude o něco teplejší než v pátek, kdy by teplota neměla klesnout pod 1 °C.

Druhý den víkendu neděle 11. března bude nejhezčí a nejteplejší den z celého týdne. Přes den dokonce vykoukne slunce a bude polojasno. Denní teploty budou již jarní v rozmezí 12 až 14 °C. Noční teploty budou též vysoké a to kolem 7 °C. Foukat bude mírný vítr od jihovýchodu.

Konec týdne bude velmi vydařený. Ideální k procházce nebo pěknému jarnímu výletu.

Tip na jarní výlet Vám napíšeme zítra! 🙂

Redaktor/ka: Tomáš
Foto: BRNO today