//Gillette a esport: Když se „holicí Mekka“ spojí s herním rájem

Gillette a esport: Když se „holicí Mekka“ spojí s herním rájem

Tento víkend se největší pavilon brněnského výstaviště přeměnil v arénu virtuálních dobrodružství a zábavy na plný plyn. Mistrovství ČR v esportu v rámci festivalu LIFE! otevřelo brány svého gamingového světa, lákalo na kvalitního CSko, gamingovou zónu i na plno herních vychytávek. Vyzkoušet jste si mohli více než stovku špičkových herních zařízení – od mobilních telefonů, přes počítače a konzole až po virtuální realitu.

Kromě zábavy na obrazovkách byl festival doslova našlapaný i dobrým pitím, jídlem a relaxem. Mohli jste si vylepšit svůj vzhled v barber shopu Braun, zajít na masáž nebo si dát dýmku v chill zóně. Nás nejvíce zaujal stánek Gillette, kde měl každý možnost vyzvat jednoho z nejznámějších FIFA hráčů v Česku, Johnyho Hradila, zatočit si kolem štěstí a odnést si domů zajímavé ceny.

Že spojení Gillette a esportu není náhodné, nám vysvětlili přímo na stánku. Značka prý chce, aby muži zažívali ten nejlepší pocit nejen při holení, ale i mimo něj. A právě v esportu, stejně jako v jiných sportech, je důležité, aby se hráč cítil skvěle. Dobrý vzhled a sebevědomí jsou klíčové pro dosažení vrcholných výsledků. V tom případě doufáme, že příští ročník značku Gillette na festivalu zase potkáme.

Návštěvníci se ale nemuseli spokojit jen s hraním na obrazovkách, čekala na ně i live show. Na halftime vystoupili rappeři Maniak a Marpo se skupinou TroubleGang. Kromě nich se na festivalu objevili i známí youtubeři a streamerští giganti jako Herdyn, MenT a Xnapy, kteří udělali atmosféru ještě víc nezapomenutelnou.

My jsme se na festivalu letos ocitli poprvé a musíme přiznat, že to bylo něco úplně jiného. Po prvním ponoření do herní atmosféry máme jasno – příští rok tu budeme zas, protože zážitek z této akce stojí za to. A kdo ví, co nám přinese příští rok? Možná nové výzvy, nové hry a opět překvapení od Gillette.

Zdroj a foto: BRNO today