//Dovolená v Brně? Stačí jeden večer v OREA Resort Santon!

Dovolená v Brně? Stačí jeden večer v OREA Resort Santon!

Je to zvláštní pocit: jste v Brně, a přitom máte dojem, že jste u moře. Uklidňující hladina přehrady, letní večer plný chutí a vůní, děti pobíhající v dětském klubu a výborné jídlo, které se servíruje s úsměvem. Přesně takový zážitek jsme si odnesli z restaurace PREEGL v OREA Resort Santon.

Bufetové večeře každý den: Výběr, který potěší každého
Jednou z největších letních novinek jsou bufetové večeře každý den (17:30–21:00), které si můžete užít i bez nutnosti být ubytovaní. A co víc – děti do 6 let mají večeři zdarma, takže je to ideální volba pro rodiny. Cena je 500 Kč za dospělou osobu, děti ve věku od 6 do 11 let zaplatí pouze 250 Kč.

Naše návštěva potvrdila, že restaurace PREEGL rozhodně stojí za to. V nabídce bufetu nás čekaly šťavnaté masové speciality, voňavé zeleninové přílohy, čerstvé saláty i bohatá nabídka teplých jídel. A dezerty? Domácí panna cotta, tiramisu, ovocné řezy, rolády, zmrzlina… Připravované s péčí, esteticky naservírované a především – výborné!

V pátek jsme si navíc mohli nechat připravit pizzu na přání přímo před námi, a v sobotu pak ochutnat čerstvé sushi, které si nezadá s vyhlášenými podniky ve městě. „Jsem zvyklý psát o Brně, ale tady jsem si připadal jako na dovolené. Vše krásně sladěné – prostředí, chutě, klid i skvělý servis. Doporučuju každému, kdo chce na chvíli vypnout, a přitom neutratit majlant za cestu k moři,“ Tomáš, zakladatel Brno Today.

Letní program: světové chutě, hudba a zábava
Celý červenec a srpen bude v OREA Resort Santon ve znamení světové kuchyně, která vás přenese do jiných koutů světa – a přitom nemusíte opustit Brno. Tady jsme pro vás vybrali tip na několik kuchyní, které proběhnou v červenci.

🇮🇹 3. 7. ITÁLIE – toskánská klasika, voňavé těstoviny, antipasti, olivový olej a bylinky
🍣 Každou sobotu SUSHI – čerstvé kousky přímo z rukou šéfkuchaře
🇺🇸 10. 7. USA – BBQ, burgery, kukuřičné klasy, americké koláče
🔥 17. 7. GRIL – maso a zelenina grilované přímo na místě
🌶️ 24. 7. MEXIKO – tacos, nachos a omáčky, které vás probudí
🇫🇷 31. 7. FRANCIE – quiche, sýry, dezerty jako crème brûlée

A kromě jídla vás čekají i doprovodné akce:
Hudební večery, rodinné kvízy, kouzelník, dětské diskotéky, opékání s Liškou Eliškou, deskovky i koktejlové školičky. Zkrátka program, kde si každý najde to své. Kompletní rozpis najdete na orea.cz nebo přímo na místě v hotelu.

Dětský klub i snídaně s výhledem
Jestli máte děti, určitě je vezměte s sebou. Moderní Kids’ Club přímo navazuje na restauraci, takže si děti hrají a vy v klidu večeříte. Menší koutek najdete i přímo v restauraci.

Doporučujeme i snídaně, které jsou otevřené veřejnosti – servírované formou bufetu každý den od 6:30, o víkendu až do 10:30. Za 420 Kč pro dospělé a 210 Kč pro děti skvělý start dne – třeba před výletem kolem přehrady. Dítě do 6 let zdarma.

Shrnutí: Proč navštívit OREA Resort Santon i bez ubytování?
🌅 Výhled na přehradu, který v Brně jinde nezažijete
🍽️ Bufetové večeře každý den – neomezená konzumace a děti do 6 let zdarma
🎵 Letní večery s hudbou, zábavou i kouzly
👨‍👩‍👧‍👦 Kids’ Club a odpočinek pro rodiče
🥐 Snídaně otevřené veřejnosti
🧭 Skvělá poloha u přehrady, pár minut z centra

Zastavte se – ať už na snídani, večeři nebo jen drink na terase. OREA Resort Santon je místo, kde Brno chutná jako dovolená.

Napsal a foto: Tomáš, Brno Today