//Benefiční galavečer s podmanivou krásou Paříže v Brně

Benefiční galavečer s podmanivou krásou Paříže v Brně

Show and the city 2019, která byla hodnocena médii jako „benefiční galavečer roku v Brně“, si na další ročník musela počkat, kvůli vládním nařízením, téměř 2 roky. Show and the City 2020 vplula do Show and the city 2021 s dechberoucí energii a podmanivou krásou Paříže. Benefiční galavečer, který se uskuteční již tento čtvrtek 16.9. 2021 v Brně, skutečně promění jedinečné prostory atria hotelu Barceló Brno Palace v zářící francouzskou metropoli. Patronkou večera nemohl být nikdo jiný, než šarmantní Chantal Poullain. Pořádajícími agenturami jsou Wonder Production a Top Promo.

Celým večerem bude provázet moderátor TV Prima charismatický Petr Vágner. Krásné modelky a modelové předvedou catwalk na dlouhém temně se třpytícím molu, které dokreslí krásu jednotlivých modelů. Jako obvykle, představí své nejnovější kolekce přední čeští návrháři a to Iveta Řádková, Aleš Báry, Miroslav Michael Knot, salón Eccitante, Menage, New Way Concept, Salón č.4 a svatební studio Dany Svozílkové. Jejich modely vynesou mimo jiné nejkrásnější ženy České republiky, vítězky Miss Czech Republic. Půvabné zpěvačky Kate Matl a Anna Julie Slováčková budou patřit mezi hvězdy večera, který se celý ponese v lesku Paříže. Klavírní křídlo mistrně ovládne pianista Petr Svozílek, který hrou doprovodí také zpěváka a herce Radka Melšu.

Tajemnou atmosféru večeru dodají kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin, kteří opět zanechají publikum v tichém úžasu. Paříž by nebyla tak pulzující bez Moulin Rouge, tuto vzrušující exkurzi pro hosty zprostředkují umělci Brněnského Cabaretu Des Pechés.

Benefiční večer vyvrcholí předáním šeků Nikolce, která trpí Wilsonovou chorobou a společnosti Laguna, která zajišťuje záchranu exotického ptactva, zejména papoušků. Šeky Nikolce a zástupcům společnosti Laguna předá zakladatelka dobročinné spolupořádající organizace Dnes Pomáhám Petra Pachlová, společně s patronkou galavečera Chantal Poullain. “Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání naší organizace – tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují.“ slova Petry Pachlové ředitelky Dnes Pomáhám.

www.showandthecity.cz
www.dnespomaham.cz
www.wonder-production.cz
www.toppromo.cz
www.tawan.cz
www.svetmagie.com

Zdroj a foto: Show and the City