//Aqualand Moravia chystá program na jarní prázdniny, za vysvědčení navíc dá 2. února vstup za 1 korunu

Aqualand Moravia chystá program na jarní prázdniny, za vysvědčení navíc dá 2. února vstup za 1 korunu

Aqualand Moravia chystá bohatý program pro rodiny s dětmi během jarních prázdnin. Ty mají nejdříve školáci v Jihomoravském kraji, a to od 5. února 2024. Děti se mohou těšit na akční animační programy mezi tobogány a služby posílí i Mr. Slider, který doprovází návštěvníky na atrakcích. Aqualand Moravia tradičně otevře své brány návštěvníkům v 10 hodin ráno a zavírá je v devět večer. Děti, které přinesou 2. února 2024 do Aqualandu Moravia své vysvědčení z minulého pololetí, získají vstup do aquaparku za 1 korunu. Tato odměna platí pro školáky základních a středních škol.

Jihomoravský aquapark pod Pálavou Aqualand Moravia hlásí program pro všechny školáky během jarních prázdnin. „Návštěvníci si užijí zábavné animační programy, které zahrnují soutěže pro děti i dospělé. Budeme cvičit ve vodě, ale také tančit. Kreativní dětské duše se mohou těšit na speciální dílničky. Dospěláci si užijí třeba vodní zumbu. Během jarních prázdnin plánujeme dětem i dospělým připravit zábavný ledový program, který si užijí všechny generace, rovněž děti všech věkových skupin,“ láká na program jarních prázdnin marketingový manažer Aqualandu Moravia Tomáš Svoboda.  V provozu budou oblíbené venkovní bazény Romulus a Remus, ve kterých voda dosahuje příjemných 37 stupňů. Zaplavat si lze také ve venkovním bazénu Riviéra. K dispozici bude návštěvníkům celý vnitřní areál, kde je 18 tobogánů a skluzavek. Menší děti se mohou vyřádit na nově vybudované atrakci Tutti Frutti, která jim nabízí dva tobogány a dvojitou skluzavku. Právě na tyto atrakce mohou už děti  předškolního věku.

Vstup za kačku pro školáky ZŠ a SŠ

Děti, které přinesou 2. února 2024 do Aqualandu Moravia své vysvědčení z minulého pololetí, získají vstup do aquaparku za 1 korunu. Tato odměna platí pro školáky základních a středních škol.

Dětské saunování a saunové ceremoniály

Program chystá i wellness část aquaparku, kde se mohou milovníci saunování těšit na voňavé saunové ceremoniály pod taktovkou zkušených saunamasterů. Právě o 4. do 11. února aquapark chystá i speciální dětské saunování. A to každý den.

Wellness svět u břehu Nových Mlýnů s dechberoucí Pálavou jako na dlani patří mezi cíle, kam nejen Češi vyrážejí za odpočinkem během celého roku. Aqualand Moravia nabízí odpočinek hned ve dvou patrech. V tom horním láká prosklená finská sauna, ze které je výhled na vrcholky Pálavy. Ohřát se jde také ve venkovní vířivce, která nabízí pohled na Pálavu zalitou párou. Naopak unikáním chladícím lákadlem je místnost plná sněhu – Lednice.

 O patro níž návštěvníci vejdou do wellness Forum Romanum. A jak název napovídá, tady se prostory prolínají s římskou tematikou. „Na tomto místě dřív stály římské lázně, a tak jsme tento wellness prolnuli s jeho historií. Celkem naše obě wellness nabízí 11 saun. Od těch nejteplejších až po ty, které jen příjemně prohřejí tělo a potěší smysly speciálními vůněmi, jako jsou například citrusy. Oblíbené jsou také voňavé peelingy v Aroma lázni, kde navíc dochází díky páře k pročištění dýchacích cest,“ doplňuje dále Svoboda.

Zdroj a foto: Aqualand Moravia