//Vídeňský ledový sen má neuvěřitelnou plochu 9000 m². Navštívit ho můžete až do března

Vídeňský ledový sen má neuvěřitelnou plochu 9000 m². Navštívit ho můžete až do března

Od ledna do března se náměstí Rathausplatz promění v obří ledovou plochu a stane se rájem pro bruslaře všech generací.

Krásně nasvícená fasáda radnice vytvoří pohádkovou kulisu pro Vídeňský ledový sen. Ledová plocha připraví pro malé i velké milovníky bruslení na ploše 9000 m² tu pravou zimní zábavu. Nová 120 metrů dlouhá rampa Sky Rink, nabízí letos poprvé příležitost klouzat po ledě hned na dvou úrovních. Jak rodiny, tak sportovní návštěvníci, kteří na ledu hledají akci, si zde přijdou na své. Denně si můžete od 10 do 22 hod. bláznivě nebo elegantně zabruslit na známé hudební hity i mnohé valčíky.

Ledová dráha v Radničním parku

Romanticky osvíceným Radničním parkem se vine kouzelná ledová dráha, která díky svým nespočetným cestičkám nadchne jak začátečníky, tak profesionály. Pro nejmenší bruslaře je cvičná plocha od pondělí do pátku od 10 do 16 hod. zdarma. Od 17 hod. se tato plocha změní na osm curlingových drah, kde můžete prokázat své dovednosti ve sportovním curlingu.

V nejrůznějších stáncích pod širým nebem, ale i v oblíbené horské salaši s terasou, hýčkají kulinářští specialisté své hosty pochoutkami z regionálních a bio surovin. A samozřejmě bude při Vídeňském ledovém snu k dispozici také něco na zahřátí – od voňavého bio punče až po čaj. Na místě bude k zapůjčení připraveno 2 tisíce párů bruslí vyhřátých teplým vzduchem, nepotřebné kusy oblečení a boty lze odložit do uzamykatelných skříněk.

Vídeňský ledový sen

Od 18.1. do 3.3.2019
Denně 10:00 – 22:00 hod.
18.1. 19:00 – 22:00 hod. s bruslením zdarma
Bavorský curling Po-Pá 17:00 – 22:00 hod.:
Nutná rezervace online
Informace na www.wienereistraum.com
Adresa: Radniční náměstí, Rathausplatz, 1010 Wien

Zdroj: wien.info
Foto: (c) stadtwienmarketing