//V tomto květinářství vás Vánoce zcela uchvátí. Domů s prázdnou neodejdete

V tomto květinářství vás Vánoce zcela uchvátí. Domů s prázdnou neodejdete

V Květinářství GALERIE Brno nasbíráte inspiraci na Vánoce a zároveň zapomenete na všechen shon, který je často spjat s koncem roku. Milovníci Vánoc a vánočních dekorací si přijdou na tomto místě na své, domů s prázdnou neodejdou. 

Celé květinářství je opět krásně vánočně nazdobeno. V celém prostoru je umístěno několik vánočních stromů. Každý je laděn do jiných barev a má různé typy ozdob. Všechny ozdoby, které na stromech najdete, si zároveň můžete i koupit. Jsou umístěny šikovně vždy hned u každého stromu.

Kromě stromů, kterých si všimnete z dálky na první pohled, stojí za zmínku i krásné adventní věnce. Těch je v prodejně velké množství a jsou vyhlášené široko daleko. Věnce mají v různých barevných kombinacích, od světlých až po tmavé. Všechny mají něco společného – jsou nejen krásné, ale i originální. Najdete v nich nezvyklé materiály – kůru, dřevo, ozdoby nebo i živé rostliny.

Když se podíváte po květinářství ještě důkladněji, najdete tam všelijaké svícny, lucerny, vánoční ozdoby, sošky a všemožné vánoční dekorace, které zaujmou svou nevšedností.

Nasajte s námi atmosféru Vánoc a prohlédněte si fotoreport. Především se ale vydejte do květinářství osobně a přineste si trochu Vánoc domů už teď. Fotky jsme pořídili osobně v Květinářství Galerie Brno, které najdete na ulici Josefská 516/1, Brno.

Více informací na webu – www.kvetinarstvi-galerie.cz nebo facebooku – www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno .

Zdroj a foto: BRNO today