//Show and the City letos hosty přenesla do antických Atén. A my jsme byli u toho

Show and the City letos hosty přenesla do antických Atén. A my jsme byli u toho

Letošní benefiční galavečer Show and the City opět posunul svou úroveň o kus dále! Hosty zavedl do nádherných antických Atén a nutno říct, že téma pořadatelé zpracovali do posledního detailu. Po mole se procházel doslova celý Olymp českých krásek v podání všech aktuálních vítězek Miss Czech republic, mezi kterými nechyběla ani absolutní vítězka Krystýna Pyszková. Diváci tak měli jedinečnou šanci vidět dívky všechny pohromadě. Atrium hotelu Barceló Brno Palace bylo opět vyzdobeno precizními dekoracemi včetně antických váz a sloupů.

Svoje nejnovější kolekce představili atraktivní návrháři Poner, Laho ateliér, Miroslav Michael Knot a Aleš Báry, které doplnily luxusní brněnské butiky Eccitante a Plaza fashion.

Program ale nebyl jen módní událostí, mezi přehlídkami na mole zářila nejznámější česká moderátorka Tereza Pergnerová, která společně s kouzelníky Lukášem a Pavlem Šeklin, zpěváky Kristýnou Daňhelovou a Igorem Loškárem celý večer bavili publikum. Antickou atmosféru citlivě dokreslila harfistka doprovázející celý večer.

Vrcholem večera už tradičně bylo předávání šeku s výtěžkem celé akce. Šek si na pódiu převzala malá holčička Ivka, která statečně bojuje s rozštěpem páteře a hned po ní také zástupkyně záchranné stanice kočkovitých šelem. Benefiční složku v tomto projektu zaštiťuje Petra Pachlová z dobročinné organizace Dnes pomáhám, která šeky také předala.

Hosté si následně užili afterparty s bohatým rautem v prostorách hotelu Barceló Brno Palace. Galavečer si nenechalo ujít mnoho známých tváří, mezi kterými nechyběla Taťána Makarenko, Dominika Myslivcová, Tereza Pergnerová nebo Dominika Mesárošová. Závěrem večera si hosté užili privátní limuzínový servis od prémiové značky Lexus.